Telegram Cleaner

Telegram Cleaner

Version 1.0
+10
Active installs
Tools
Category
3
MB
Size

به نام خدا
درصورتی که از کارکرد نرم افزار ناراضی بودید به ما ایمیل بزنید تا در اسرع وقت مبلغ پرداختی را برای شما ارسال کنیم.
لطفا تا انتها بخوانید تا با امکانات بی نظیر این نرم افزار آشنا شوید.
امروزه تلگرام یکی از نرم افزارهای مورد استفاده اکثریت جامعه می باشد. روزانه تعداد زیادی از ویدیوها و عکس ها به گوشی شما ارسال می شود که بعد از مدتی باعث پر شدن حافظه و کندی گوشی و نرم افزار تلگرام می شود. هرآنچه که شما برای مدیریت حافظه اشغال شده تلگرام نیاز دارید در این برنامه گنجانده شده است.
این برنامه به سادگی و با امکانات مختلف جهت مدیریت این فایل های اضافی به کمک شما آمده است .
قسمت های مختلف این نرم افزار به شکل زیر می باشد :
1- پاکسازی کلیه تصاویر و فیلم ها :
در این بخش اطلاعاتی در مورد میزان حافظه اشغال شده توسط تصاویر و ویدیوهای دریافتی نمایش داده می شود و شما می توانید با یک کلید به صورت جداگانه تمامی فیلم ها و تصاویر دریافتی توسط تلگرام را از حافظه گوشی پاک کنید.
2- آزادسازی هوشمند حافظه :
درصورتی که حافظه گوشی شما پر شود تلگرام توانایی دریافت تصاویر و فیلم ها را نخواهد داشت. این قسمت از نرم افزار قابل فعال سازی و غیر فعال سازی می باشد. در صورت فعال کردن سیستم هوشمند در صورتی که حافظه گوشی شما در حال پر شدن باشد، تعدادی از فایل (تعداد توسط شما تعیین میشود) از قدیمی ترین فایل ها انتخاب شده و بصورت خودکار از حافظه پاک می شود. بدین صورت هیچوقت شما با کمبود حافظه مواجه نخواهید شد و نرم افزار بصورت خودکار این مشکل را مدیریت خواهد کرد.
3- آزاد سازی بر اساس تاریخ :
فرض کنید می خواهید فایل های چند روز گذشته در گوشی شما باقی بماند و اطلاعات ماقبل آن از گوشی شما پاک شود. در این قسمت می توانید تعداد روز را وارد نموده و بعد از جستجو و مشاهده نتیجه جستجو، آن دسته از فایل ها را از گوشی خود پاک کنید.
4- آزاد سازی روزانه :
این قسمت مخصوص افرادی می باشد که می خواهند به صورت روزانه و یا هرچند روز یک بار به صورت خودکار تمامی تصاویر و فیلم ها از گوشی آن ها پاک شود. در این قسمت می تواند تعداد روز را وارد نموده و سیستم هوشمند را فعال نمایید.
5- اطلاعات حافظه های گوشی
در این قسمت نیز می توانید میزان حافظه و میزان فضای خالی حافظه داخلی و خارجی را به سادگی مشاهده نمایید و در صورت پر بودن حافظه از قسمت های دیگر نرم افزار جهت مدیریت حافظه استفاده نمایید.
هرآنچه که شما برای مدیریت حافظه اشغال شده تلگرام نیاز دارید در این برنامه گنجانده شده است.
لطفا در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با ما تماس بگیرید تا هیچ مشکلی در اجرای این نرم افزار نداشته باشید.
ایمیل گروه نرم افزاری امین :
amin.software.group.co@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi