کتاب راز 2

کتاب راز 2

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
کتاب راز 2

کتاب راز 2

کتاب راز ۲
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام دوست


برای اولین بار در دنیا :


این کتاب توسط دوست عزیزم مهندس علی برقی ، پس از ده سال از نشر کتاب (راز) توسط خانوم راندا برن ، نوشته شد و نام آن بطور کامل ( راز 2 یا 2 راز ) می باشد. که به اختصار ( راز 2 ) نام گرفته است. ایشان از سال 2010 تحت تاثیر و تعلیم نوشته ها و بیانات معلمان انگیزشی بزرگ دنیا از جمله پروفسور باب پروکتور و... قرار گرفت . در اواخر سال 2015 این کتاب به رشته تحریر درآمد و در حال حاضر در حال ترجمه و بررسی های نهایی جهت چاپ به 4 زبان زنده دنیا (انگلیسی ، آلمانی ، چینی و ایتالیایی) است.


با این کتاب معجزه را به زندگی خود دعوت کنید.


در صورت تمایل به ارتباط و یا حضور در جلسات انگیزشسی و یا مشاوره می توانید به قسمت "درباره ما" بروید.


در ضمن تمام درآمد حاصل ازین کتاب صرف کمک به کودکان اوتیسمی و کمپین (( نقطه ویرگول )) خواهد شد . امیدوارم با رعایت حق کپی رایت و عدم کپی برداری از این کتاب و تهیه آن و همچنین پیشنهاد به دوستان ، گامی در جهت ساخت زندگی سراسر شادی و لذت برای خود و تمام کسانی که دوستشان دارید ، بردارید !


غیرممکن تنها یک کلمه بزرگ است که توسط آدم های کوچک استفاده می شود!


از حسن انتخاب و مهربانی شما سپاسگذاریم.


دوست دار تک تک شما عزیزان .


علی برقی    .8/5/2016


زندگینامه نویسنده این اثر ، بطور خلاصه در قسمت مقدمه آمده است .زندگی ایی پر از فراز و نشیب ، پر از تجربه های در ظاهر تلخ اما به واقع شیرین. بدترین ورشکستگی ، بدترین بیماری ، بدترین تنهایی ؛ اما... روزهای خوب آمدند او معجزه را به زندگی خویش دعوت کرد.


این اثر در مسیر رسالت معلمان انگیزشی دنیا است ،که همانا دست یافتن هر انسان به زندگیِ رویایی خویش است.این اثر در تکمیل کتاب راز خانوم راندا برن نوشته شده است . البته شایسته است که بگویم کتاب راز ایشان عاری از هرگونه تقص و کاستی است و این کتاب تنها تکمیل کننده و ادامه دهنده رسالت ایشان است . زیرا که خانوم راندا برن از گفتن بعضی بدیهیات پرهیز کردند ، در صورتی که جای خالی آن بدهیات در نوشته ها  احساس می شود و همچنین در ادامه ی کتابهایی ازین دست ، وجود فرمولی دقیق برای موفقیت و رسیدن یک انسان به تمام خواسته هایش ، از قلم افتاده است ، بهمین خاطر خود را برآن دیدم تا با نگارش این اثر ، گامی در جهت بیان دقیق فرمول موفقیت و نشان دادن مسیر یک انسان تا رسیدن به اوج آرزوهای خویش بردارم. چون خود نیز مانند همه انسانهای دیگر درگیر شرایطی شدم که بیرون آمدن از آنها به معنای واقعی کلمه سخت بود و تنها گریز از آن شرایط ، یک معجزه بود که من آن معجزه ها را به زندگی خود دعوت کردم.


در این کتاب ابتدا با مفهوم دقیق موفقیت آشنا میشویم ، سپس برای ورود به بحث قانون جذب پیش نیازهایی را یادآوری میکنیم ، وارد بحث قانون جذب شده و تمامی مواردی که گفته شد بهمراه مواردی نیز که گفته نشده را بیان میکنیم ، سپس مراحل پس از جذب کردن را مشخص می کنیم ، در این بین از تاثیر علایق و استعدادهای خدادادی نیز در روند جذب می گوییم .پس از آن در مورد الهامات و راه هایی که کائنات به ما نشان می دهد ، صحبت میکنیم. سپس وارد بحثی می شویم که به جرات می توان گفت که کمتر کسانی به آن توجه کردند یعنی "نحوه عمل کردن پس از فرآیند جذب و وقایع پس از آن" ! در این بحث سعی شده است تمام مواردی که یک انسان در طول مسیر رسیدن به موفقیت با آنها سر وکار دارد ، بیان شود تا پاسخ بسیاری از سوالات بی جواب داده شود. در نهایت نیز تنها آرزوی قلبی من برای هر انسانی روی این کره خاکی ، رسیدن به تمام رویاهای شیرینی است که می بیند.


 


با تشکر


علی برقی

نظرات کاربران - ۱۲۷ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
.........
.........
۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خیلی‌جالبه...به‌نظر‌من‌ادم‌باید‌خودش‌قبول‌کنه‌تا‌به‌اون‌چیزی‌که‌میخواد‌برسه‌و‌در‌نهایت‌‌‌این‌راز‌ شگفت‌انگیزه
sm
sm
۱۳۹۵/۰۷/۲۲
عالی
mahsa_ss
mahsa_ss
۱۳۹۶/۰۲/۳۰
عالی بود امیدوارم بتونم از مطالبش به بهترین شکل ممکن استفاده کنم:)