جدول زمان بندی کودک

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۵۹۹٫۸ کیلوبایت
نسخه First Release

توضیح

*** توجه: این برنامه برای اجرا نیازمند نرم افزار Adobe Air می باشد.

----------

چه زمانی کودک شما از خوردن شیر فارغ می شود و می تواند غذای کمکی یا جامد را شروع نماید؟ چه زمانی قادر است خودش به تنهایی غذا بخورد؟ چه زمانی شلخته و کثیف غذا خوردن را متوقف می سازد؟ فرزند شما به چه مقدار خواب احتیاج دارد؟ مراحل رشد مهارت های زبانی کودک به چه صورت است؟ از چه زمانی می ایستد و از چه زمانی راه رفتن را آغاز می نماید؟

نرم افزار جدول زمان بندی کودک به پرسش های شما در این باره پاسخ می دهد. به خاطر داشته باشید این نرم افزار تنها یک راهنما است. جدول زمان بندی تهیه شده توسط تیم دانشنامه فرزند تنها یک دید کلی است و رسیدن زودتر یا دیرتر کودک به نقاط عطف کاملا طبیعی می باشد. اگر در مورد پیشرفت فرزند خود نگران می باشید بهتر است با پزشک او مشورت نمایید.

----------

نرم افزار جدول زمان بندی کودک بر پایه پلتفرم Adobe Air طراحی شده است. با توجه به عدم سازگاری پلتفرم Adobe Air با برخی از سیستم ها، لطفاً پیش از خرید، نرم افزار Adobe Air را بر روی موبایل یا تبلت خود نصب نموده و از اجرای صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

*** دانلود رایگان ادوبی ایر از کافه بازار:
http://cafebazaar.ir/app/com.adobe.air/?l=fa

----------

« خانواده سالم، جامعه سالم »

هدف دانشنامه فرزند حمایت از والدین و راهنمایی آن ها در راستای تربیت فرزندی نیکو و سالم می باشد. ما با بهره مندی از علوم روز دنیا و به کارگیری به روزترین منابع اطلاعاتی، با کمک و همراهی جمعی از متخصصین علم پزشکی و مشاورین بهداشت، پایه های بنیادی این دانشنامه را بنا نهادیم، تا بتوانیم پدران و مادران را از آغاز تصمیم به بچه دار شدن تا تربیت فرزند همراهی کنیم. هدف ما این است که با ارائه مطالب سالم، به روز و معتبر تصمیم گیری را برای والدین آسان کنیم و به نوعی موجب بهبود امر فرزند داری شده و نگرانی های بی مورد را در این زمینه حذف نماییم و یک تصویر کامل و متعادل از پرورش کودک در پیش روی خانواده ها قرار دهیم.

با مراجعه به دانشنامه فرزند (http://farzand.net) می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • غیرفعال کردن قفل صفحه شما
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه