آیلینگو بیزنس | دوره انگلیسی تجاری

آیلینگو بیزنس | دوره انگلیسی تجاری

نسخهٔ ۳.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۱ مگابایت
حجم
آیلینگو بیزنس | دوره انگلیسی تجاری

آیلینگو بیزنس | دوره انگلیسی تجاری

شرکت آرما
نسخهٔ ۳.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

* دوستانی که مشکل ارتباط با سرور دارید لطفا نسخه جدید رو نصب کنید*

* این برنامه مختص بیزنسمن‌ها، مدیران، مهندسان، مشاوران و تمام کساییه که که قصد تجارت و یا کار و تحصیل در خارج از کشور دارن *

هر کدوم از ما این تجربه رو داریم که یه روزی می‌خواستیم یه ایمیل به فرد یا یه شرکت خارجی بفرستیم، ولی نگران این بودیم که آیا نحوه نگارش ما درسته یا نه!

هر شرکت، بیزنسمن یا فریلنسری که با خارج از کشور کار میکنه، یا هر فردی که تصمیم داره روزی در یک شرکت خارجی مشغول به کار بشه، نیاز به یادگیری مهارت‌های خاصی داره که در روشهای معمول یادگیری زبان آموزش داده نمیشه؛ مهارت‌هایی مثل نگارش ایمیل، اصول مذاکره، مکالمه تلفنی، هنر ارائه، مسائل مالی و حقوقی، مصاحبه شغلی، مهارت‌های ارتباطی در محیط کار و ... تمرکز آیلینگو بیزنس بر این نوع مهارت‌هاست. مهارت‌هایی که شما به واسطه کار و بیزنستون بهش نیاز دارید.

تیم محتوای ما متشکل از اساتید با تجربه این حوزه، با مرجع قراردادن بهترین منابع موجود در این زمینه پکیج کاملی از موضوعاتی که ممکنه در تعاملات خارجی باهاش روبرو بشید رو آماده کرده و در قالب این اپلیکیشن در اختیار شما قرار داده. در این مجموعه تلاش شده تا علاوه بر پوشش مطالب تخصصی، تمرکز خوبی بر موارد عمومی و پرکاربرد صورت بگیره که این مساله رو می‌تونید در در عناوین سرفصل‌های برنامه مشاهده کنید.

نکته قابل توجه دیگه اینه که آیلینگو بیزنس از روش Gamification برای آموزش استفاده میکنه، یعنی آموزش از طریق فرآیندهای بازی و سرگرمی؛ تا تمام فشارها و استرس‌های یادگیری به کناری بره و این  فرآیند به یک فرآیند سرگرم کننده و جذاب تبدیل بشه.

این اپلیکیشن برای افرادی مناسبه که سطح زبان متوسطی دارن. اگر احساس می‌کنید هنوز برای این سطح آماده نیستید، توصیه می‌کنیم با اپلیکیشن «آیلینگو» که هدفش آموزش زبان عمومی هست شروع کنید تا به مرور برای مهارت‌های بیزنسی آماده بشید.

ما در تیم آیلینگو بینزس عمیقا امیدواریم که این اپلیکیشن راهگشا و همراه مناسبی برای بیزنس شما باشه!

تیم آیلینگو بیزنس

نظرات کاربران - ۳۳ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۵/۱۸
عالی
behnam
behnam
۱۴۰۱/۰۴/۲۴
عالی
هادی
هادی
۱۴۰۱/۰۴/۱۷
بهترین برنامه است