PowerTank

PowerTank

Version 100.40.33.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
+10
K
Active installs
Action
Category
53
MB
Size

تانک خود را وارد نبردی بی‌پایان کنید؛ از سلاح‌های فوق العاده برای نابودی دشمنان استفاده کنید؛ مهارت خود را در مقابل دشمنان واقعی بسنجید، ترفیع درجه بگیرید و از سلاح‌های بیشتری هم بهرمند شوید. از متجاوزان انتقام بگیرید و در لیست بهترین‌ها پیشرفت کنید.

🔰 با دوستان خود آنلاین بازی کنید و آنها را در میدان نبرد شکست دهید.

🔰 قدرت نشانی گیری خود را به رخ دیگران بکشید.

🔰 تانک خود را مجهز کنید و در یک بازی هیجانی رقیبان واقعی را شکست دهید.


شما یکی از تانک‌هایی هستید که در جنگ‌های سال 1500 در جهان باقی مانده‌اند. جنگ‌های بزرگی که بر سر منابع انرژی رخ می‌دهد. تمام تسلیحات جنگی نابود شده و فقط تانک‌ها باقی مانده‌اند. تانک‌های سزمین‌های مختلف برای دستیابی به منابع انرژی یورش می‌برند. شما سرزمین‌های مختلف را برای رسیدن به منابع انرژی فتح می‌کنید. اما این همه‌ی ماجرا نیست...ویژگی های پاورتانک:

🔰 مبارزه ی آنلاین با دشمنان واقعی

🔰 ترفیع درجه

🔰 مبارزات تیمی و تک به تک

🔰 سلاح‌های متنوع

🔰 تانک های متنوع (به زودی)

🔰 جدول بهترین ها

🔰 آموزش تعاملی


همین حالا این بازی هیجان‌انگیز را دانلود کنید و از تجربه‌ی آن لذت ببرید.** برای اینکه حساب کاربری شما ذخیره شود و از هر دستگاهی بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت «پروفایل» ثبت‌نام خود را تکمیل و سپس ایمیل خود را ثبت کنید.** برای پشتیبانی و ارائه نظرات با این ایمیل در تماس باشید:


powertank.avagames@gmail.comاین بازی قبلا با نام نبرد آهنین منتشر شده بود و در بهمن 1396 به پاور تانک تغییر نام داد.


کلید واژه ها: تانک - تانک مبارزه - نبرد آهنین - جنگ - جنگی - تانک بازی - ارابه جنگی - تانک آنلاین - نبرد آنلاین - نبردآهنین - پاور - پاورتانک - پاور تانک

logo-enamad logo-samandehi