استخدام حسابدار

استخدام حسابدار

نسخه ۱.۰.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

*** نرم افزار استخدام حسابدار فقط و فقط در بازار موجود می باشد ***
×‌ با این نرم افزار تمام اخبار استخدامی حسابداری و فرصت های شغلی را در گوشی همراه خود دریافت کنید و بازگشت سرمایه شما 4 روزه می باشد به این ترتیب که : با توجه به قیمت مثلا روزنامه همشهری 500 تومان شما پس از 4 روز مبلغ 2000 تومان هزینه خرید روزنامه و یافتن آگهی های شغلی مربوط به حسابداری با زحمت زیاد و احتمال جا انداختن بعضی فرصت ها و مسافت و ... روبرو خواهید بود. ولی در صورت پرداخت همین هزینه می توانید در هر زمان و هر نقطه ایی از کشور فرصت های شغلی را دریافت نماید. برای کاربرانی که خرید را قبل از افزایش قیمت محصول انجام دهند مشمول افزایش قیمت نخواهند شد.
4روز * 500 تومان = 2000 تومان برابر با بازگشت سرمایه شما
این نرم افزار به فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته ها با اطلاع رسانی سریع و آگاهی یافتن از فرصت های گوناگون کمک می نماید تا محل شغل مورد نظر خود را مطابق با درآمد و سمت شغلی مربوطه مقایسه نمایند تا پس از انتخاب و شاغل شدن با رضایت بیشتری به کار خود ادامه دهند.
همچنین افرادی که دوستان و آشنایانی در صنعت ندارند بتوانند کارفرمایان و فرصت های شغلی موجود در صنعت را یافته و کسب درآمد و تجربه نمایند.
× نمونه ایی از نوع مقبولی از رزومه (Resume) یک کارشناس حسابداری به زبان انگلیسی و فارسی قرار داده شده است تا با الگو گرفتن از آن نسبت به تهیه رزومه ایی مناسب برای ارسال به کارفرما اقدام نماید.
×× شما می توانید از پوشه Accounting.JOB در دستگاه تلفن خود نمونه رزومه ها وراهنمای ویرایش و شرایط رایج را جهت استفاده در رایانه شخصی و سیستم عامل های دیگر کپی نماید.

×××‌ در قسمت اخبار استخدامی می توانید عنوان (Title) فرصت های شغلی را از طریق whats app و یا viber و ایمیل و ... برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

×××× هر روز قسمت اخبار فرصت های شغلی آپدیت شده و شما می توانید با بروز رسانی سریع به اخبار و فرصته های جدید دست یابید.

××××× این برنامه جهت رضایت و اطمینان از کارکرد بر روی دستگاه تلفن و آشنایی با محیط نرم افزار به صورت پرداخت درون برنامه ایی طراحی گردیده است.

----- تمامی اخبار استخدامی از آگهی های روزنامه همشهری و آی استخدام (www.e-estekhdam.com) و کارفرمایان که به صورت مستقیم درخواست خود را به سایت ما(rnihse.ir) ارسال نموده اند جمع آوری و در اختیار کاربران قرار داده می شود.
- این برنامه بر روی دستگاه های زیر تست شده و به خوبی اجرا می گردد.
- تبلت SAMSUNG NOTE 10.1
- HTC Sensation
- Sony zr
- Huawi Asend

- لطفا با نظرات خود در قسمت نظر دهید بازار ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده یاری نماید.

logo-enamad logo-samandehi