Samorost 3

Samorost 3

نسخه ۱.۴۷۰.۰
۲
هزار
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۹۸۳
مگابایت
حجم

بازی Samorost 3 یک ماجراجویی اکتشافی و بازی معمایی از خالق بازی‌های Machinarium و Botanicula است. این بازی دربارهٔ یک کوتولهٔ فضایی کنجکاو است که از قدرت جادویی فلوت خود برای سفر در سراسر کیهان و در جستجوی اصالت خود، استفاده می‌کند. دنیای بیگانه و منحصربه فرد و موجودات و چالش‌های گوناگون را ملاقات کنید و از این اثر هنری لذت ببرید.

در رسانه‌ها

معرفی بازی Samorost 3 – یک بازی ماجرایی، فکری و گرافیکی

بازی زیبای Samorost 3 توسط کمپانی آمانیتا دیزاین (Amanita Design) طراحی شده است. این کمپانی در واقع همان شرکتی محسوب می‌شود که بازی های بسیار پرطرفداری مثل Machinarium و Botanicula را تولید و عرضه کرده است. بنابراین شک نداشته باشید که بازی Samorost 3 هم یکی دیگر از تولیدات موفق و خارق‌العاده این شرکت خواهد بود. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی بازی Samorost 3 بپردازیم.

ساموروست 3

اگر بازی Machinarium را به خاطر داشته باشید، پس حتماً محیط جذاب و کاراکتر بامزه‌ و معماهای سخت و پیچیده‌‌اش را نیز خوب به یاد دارید. معماهایی که گاهی ساعت‌ها و روزها را صرف حل کردنش کردیم. (البته به شرط آن‌که تقلب نکرده باشید.) طراحی معمایی که در عین پیچیدگی، جذاب هم باشد، کار سختی است. اما به نظر می‌رسد کمپانی Amanita Design در این کار به درجه استادی رسیده. خوش‌بختانه پس از تجربه ماشیناریوم، این کمپانی به طراحی بازی‌های مشابه در ژانر معمایی ادامه داده و این بار نیز حسابی گل کاشته. در بازی Samorost شما به حل معما در فضای بین سیاره‌ای فرا خوانده شده‌اید.

logo-enamad logo-samandehi