ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 6

ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 6

نسخه ۲۵ Song
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

انیميشن های آموزش زبان انگلیسي تیلا - سری ترانه های آموزشی - شماره 6


این برنامه برای اجراء به Adobe Air نیاز دارد.


کافیست فقط یک بار یکی از ترانه های آموزشی تیلا را برای یک کودک بزرگتر از 2 سال پخش کنید. خواهید دید که چند دقیقه بعد کودک در حال بازی همان شعر را زمزمه می کند. و این راز نهفته در ماندگاری آموخته ها با محصولات تیلا است همه ی ما ترانه ها، شعرها و آهنگ هایی که در کودکی آموختیم را هنوز می توانیم از حفظ بخوانیم. حال اگر این ترانه ها با انیمیشن و موسیقی همراه شود دیگر محال است کودکان آن را فراموش کنند.
این نرم افزار، ششمین سری ترانه های آموزشی سطح مقدماتی است که با انیمیشن و بصورت موزیکال زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد.


پایگاه اینترنتی تیلا ارائه کننده نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان بصورت انیمیشن، شعر و موسیقی
پایگاه اینترنتی تیلا مجموعه نرم افزارهایی به صورت انیمیشن و در قالب ترانه‌های کودکانه، دروس آموزشی، فونیکس، نوشتار و داستان تهیه نموده که بخشی از آن ارائه گردیده و سعی خواهیم کرد مابقی را به صورت هفتگی تقدیم شما عزیزان کنیم. هر بخش شامل چندین نرم افزار پی در پی، از سطح ابتدایی تا سطوح پیشرفته می باشد. این مجموعه ها کلیه ی سرفصل های آموزشی را در بر گرفته و کودک بصورت ناخودآگاه و همانند زبان مادری انگلیسی را فرا می گیرد. کلیه این نرم افزارها با لهجه ی آمریکایی تهیه شده اند.
اگرچه این نرم افزارها با هدف آموزش به کودکان تهیه شده است، ولی مطمئن باشید بزرگترها بیش از کودکان از تماشای آنها لذت و بهره خواهند برد.


Telegram : @Teela

logo-enamad logo-samandehi