دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 2

دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 2

نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۵۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 2

دوره طراحی داخلی و دکوراسیون 2

نشر الکترونیک دانش پژوهان عالی قاپو
نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۵۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


اولین و بهترین نرم افزار برگزاری دوره آموزشی دکوراسیون داخلی با ارائه گواهینامه معتبر در ایران (سطح 2)
از آنجاییکه اپلیکیشن سطح 3 (مقدماتی) طراحی داخلی و دکوراسیون دانش پژوهان پیش نیاز این دوره است، بهتر است قبل از مطالعه مباحث این دوره، اول آن را مرور کنید.

لینک نرم افزار طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی دانش پژوهان سطح 3:
http://cafebazaar.ir/app/ac.ir.daneshpajouhan.interiordesign/?l=fa

مطالعه کنید ، آموزش ببینید، گواهینامه پایان دوره بگیرید!
این نرم افزار توسط تیم متخصص استادان طراحی داخلی و دکوراسیون کشور طراحی شده است. این دوره آموزشی برای بدست آوردن درک کلی از طراحی داخلی و دکوراسیون برای افراد علاقمند مفید است. اگر علاقمند به یادگیری در این حوزه هستید و یا قصد دارید در کسب و کار طراحی داخلی وارد شوید مرور این دوره برای پیشبرد این هدف می تواند موثر باشد. این سلسه مطالب به شما آموزش می دهد که چگونه فضای داخلی ساده و معمولی خود و اطرافیانتان را تبدیل به فضایی کاربردی و زیبا کنید و چراغ راهی برای یادگیری حرفه ای تر شما می باشد.
تمامی مطالب این دوره توسط بهترین اساتید حوزه دکوراسیون داخلی تهیه و تدوین شده است و حاصل ماه ها کار و تلاش در این زمینه می باشد.
در این دوره ابتدا با عناصر فضاهای داخلی و مواد و مصالح پرکاربرد در این فضاها آشنا می شوید؛ بخش بعدی به چیدمان در قسمت های مختلف فضاهای مسکونی(اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق کودک) می پردازد. فنگ شویی در طراحی داخلی خانه نیز یکی از بخش های این دوره می باشد، این قسمت به کاربرد اصول فنگ شویی در هر کدام از قسمت های خانه می پردازد. اگر علاقمند به هنر عکاسی باشید در قسمت عکاسی در طراحی داخلی، اصول کلی عکاسی در فضاهای داخلی را یاد می گیرید و از این طریق می توانید جذابیت ها و ایده های خاص بکاررفته در دکوراسیون تان را ثبت کنید. قسمت آخر به هنر پتینه می پردازد، آموزش قدم به قدم همراه با عکس از 6 تکنیک پرکاربرد از ویژگیهای این بخش است.
سر فصل های انتخاب شده برای این آموزش بر اساس سر فصل های آموزشی دانشگاه های مطرح دنیا می باشد و سعی شده در تهیه و تدوین مطالب نگاهی بومی و کاربردی به دکوراسیون داخلی برای هموطنان عزیز کشورمان داشته باشیم.
بعد از مطالعه محتواهای آموزشی در صورت تمایل می توانید در آزمونی که بصورت آنلاین برگزار می شود، شرکت کنید و مدرک اتمام دوره نیز دریافت نمایید.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و آزمون می توانید به سایت www.dpdecoration.ir مراجعه نمایید.

نظرات کاربران - ۳۵ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sara
sara
۱۳۹۴/۰۵/۰۳
in barname moshkel dare safash bala nemiad
گلنام
گلنام
۱۳۹۳/۰۷/۱۲
عالییی
Mojtaba
Mojtaba
۱۳۹۳/۰۶/۳۰
مرسی