جدول کلاسیک

جدول کلاسیک

نسخه کلاسیک طلایی
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۷
مگابایت
حجم

 6758170


 


- جدول حل کنید سرگرم شوید


- بدون نیاز به کیبورد و تایپ کردن تنها با لمس و جابجایی خانه ها، جدول ها را حل کنید و لذت ببرید.


- محیط کاربری بسیار زیبا و حرفه ای و مطابق با طراحی جداول روزنامه ها


 


در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد یا مشکل لطفا به ایمیل ما پیغام بدهید.


منتظر به روز رسانی های شگفت انگیز و هفتگی باشید!


 


توجه توجه


1- در صورتی که نسخه ی جدیدی را دانلود کرده و مرحله ای با اشکال مواجه است فقط یک بار آن مرحله را از قسمت انتخاب مراحل ( نه ادامه ی مرحله ) باز کرده تا مرحله ی مورد نظر رفرش شود. ولی از دفعه ی بعد از قسمت ادامه ی مرحله وارد آخرین مرحله ای که در آن قرار دارید، شوید.


در رسانه‌ها

سرگرمی کلاسیک!

بیاید با هم رو راست باشیم. بی‌شک تا همین چندسال پیش و قبل از این‌که گوشی‌های هوشمند بلای جان همه‌مان شوند، سرگرمی‌ها ساده‌تر بودند و تعدادشان هم البته کم‌تر! جداول روزنامه اما از آن دسته سرگرمی‌هایی بود که همه‌جور قشری را به خود جذب می‌کرد. شاید خیلی‌ها تصور کنند دیگر دوره و زمانه این سرگرمی مفید به سر آمده؛ شاید خیلی از ماها دیگر حوصله و یا وقت تهیه روزنامه‌ها و مجلات برای حل کردن جداول‌شان را نداشته باشیم. بازی جدول کلاسیک درواقع این مشکل را حل کرده و با ارائه عنوانی درست مشابه جداول قدیمی روزنامه‌ها، سعی کرده باری دیگر از این سرگرمی مفید و اعتیادآور استفاده کند؛ عنوانی که شاید بسیاری از طرفداران و خوره‌های جدول‌ را به وجد آورد!

چای بنوشید و "جدول کلاسیک" را حل کنید

“جدول کلاسیک” یک بازی اندرویدی ایرانی است که جداول روزنامه ها را به موبایل های شما آورده، با این تفاوت که این بار برای تکمیل آنها احتیاجی به مداد و خودکار نیست؛ بلکه خانه های جدول را باید با جابجایی حروف و به شیوه جورچینی تکمیل کنید.

logo-enamad logo-samandehi