مودم یار

مودم یار

نسخه ۲.۶.۳
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم


برنامه جامع آموزش تصویری تنظیم و کانفیگ انواع مختلف مودم‌های WiFi ،ADSL و تنظیمات مربوط به تکنولوژی‌های Dialup, GPRS, WiMax, 4G, 3G.

تنظیمات مودم از جمله اطلاعاتی است که در عین سادگی بسیاری از آن اطلاع ندارند. در مواقعی پیش میآید که مودم جدیدی خریداری کرده و یا سرویس‌دهنده اینترنتی جدیدی را انتخاب می‌کنیم و یا اینکه نیاز به تنظیم مجدد مودم ADSL داریم و در همه این مواقع در صورتی که اطلاعاتی برای انجام این کار نداشته باشیم مجبوریم از دوستان و یا شرکت سرویس‌دهنده اینترنتی کمک بگیریم که در هر دو صورت زمان زیادی را از دست می‌دهیم.
امروزه با توجه به زندگی ماشینی و نیاز مبرم به اینترنت به احتمال زیاد به موضوع تنظیمات اولیه مودم ، GPRS و یا ... بر خورده اید؛ که در اکثر مواقع به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این باره و ترس ناشی از آن، بالاجبار هزینه هایی را برای انجام اینگونه تنظیمات متقبل شده‌اید. ما در این مجموعه تلاش نموده‌ایم تا در محیطی ساده، روان و قابل لمس برای عموم کاربران اطلاعات کاملی را در مورد کانفیگ انواع مودم‌های رایج ADSL و WIFI در اختیار شما بگذاریم، علاوه بر این شما می‌توانید اطلاعات مربوط به 3G ، 4G و بخصوص GPRS را نیز کسب نمایید.
در این نرم‌افزار سعی شده است تا به اکثر نیازهای شما نسبت به کانفیگ انواع مودم‌ها، تنظیمات تکنولوژی‌های3G ، 4G، GPRS و معرفی مودم‌های پیشنهادی سرویس‌دهنده‌های (ISP) مطرح سطح کشور و حتی تنظیم مودم‌های Dialup پاسخ دهیم.
در این برنامه تنظیمات و کانفیگ کلیه مودم‌های ADSL رایج در بازار ایران و سرویس‌دهنده‌های اینترنتی به صورت کاملاً تصویری و با متن ساده و روان تهیه شده است.

سرویس‌دهنده‌های مشهور ADSL در ایران که در این برنامه از آنها استفاده شده است:
• مخابرات، شاتل، پارس آنلاین، های وب، آسیاتک، صبانت، عصر تلکام، داتک، پیشگامان، سپنتا و ...

لیست مودم‌های مورد استفاده در برنامه:
• D-Link, TP-LINK ADSL, TP-LINK WIFI, ZyXEL, LinkSys, ASUS, LevelOne, HUAWEI ADSL, HUAWEI WiMax, vodafone, Paradyne, BILLION, G-Net

سرویس‌دهنده‌های اینترنت3G ، 4G، GPRS:
• همراه اول، ایرانسل و رایتل

فناوری‌های ارتباطی:
• ADSL, WiMax, 3G, 4G, GPRS, Dialup

آموزش تنظیمات مودم‌های WiMax:
• مودم وایمکس ایرانسل
• مودمهای وایمکس مبین نت

برخی دیگر از امکانات و ویژگی‌های این برنامه:
- تنظیمات لازم برای استفاده از نسل سوم اینترنت
- تنظیمات خودکار و دستی سرویس 3G
- آموزش فعال‌سازی 4G ایرانسل
- پرسش‌های متداول درباره تنظیمات مودم‌ها و عیب‌یابی آنها
- توصیه‌های امنیتی شبکه و مودم‌ها
- نمایش مقادیر VPI و VCI سرویس‌دهنده‌های ADSL مشهور
- کنترل کردن ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
- کنترل کردن لرزش (Vibrator) گوشی
- تنظیم اندازه و نوع فونت برنامه
- طراحی رابط کاربری زیبا و کاربرپسند
- طراحی منوی دایره‌ایی صفحه اصلی
- استفاده از پس‌زمینه‌ها و رنگ‌های اندورید L
...
منابع:
کلیه اطلاعات مودم‌یار (ModemYar) از وب‌سایت خارجی مودم‌ها و یا مراجعی مانند wikipedia، همچنین تجربیات کارشناسان فنی شرکت ابررایانه طبرستان و وب‌سایت‌هایی که انتشار مطالب آنها با ذکر منبع بلامانع می‌باشد استفاده شده است.

واژه‌های کلیدی:
کانفیگ مودم، تنظیم مودم، نصب مودم، مودم، مودمیار، مودم‌یار، مودم یار، Modem, modem, modemyar, ModemYar, modem yar, Modem Yar, Dialup, GPRS, WiMax, 4G, 3G


امیدواریم تا با نظرات سازنده‌ی خود ما را در ادامه این راه یاری نمایید.

logo-enamad logo-samandehi