لالا لالایی

لالا لالایی

نسخه v۷.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

به نام خدا


شاید یکی از جذاب‌ترین کارهایی که شما برای کودکانتون انجام می‌دین، خوندن لالایی برای اونا باشه، به خصوص زمانی که اونا گریه می‌کنن و شما سعی دارین اون کوچولوها رو بخوابونین؛ به همین منظور نرم افزاری طراحی کرده ایم تا خیالتون رو از بابت خوابیدن راحت کودکانتون آسوده کنیم.


نرم افزار پیش رو شامل 4 قسمت لالایی های متنی، قصه های کودکان، لالایی های صوتی (با متنشون) و ملودی های آرامش بخش هست. 20 لالایی متنی، 15 قصه کودک، 13 لالایی صوتی به همراه 10 ملودی آرامش بخش در این مجموعه گردآوری شده.


مزایای نرم افزار:


1. رابط کاربری زیبا و ساده.


2. جمع آوری لالایی ها به همراه متنشون، این امکان رو به شما مادر و پدرای عزیز می ده تا خودتون هم بتونین برای کودکانتون لالایی زمزمه کنین.


3. طراحی نرم افزار به صورتی انجام شده که امکان خوندن قصه ها و یا لالایی ها رو به همراه پخش موزیک های  آرامش بخش قرار داده شده، فراهم کنه؛ ینی پس از اجرای ملودی به سادگی بین قسمت های مختلف برنامه گشت و گذار کنین و برای فرزندای نازتون لالایی یا قصه بخونین.


4. امکان تغییر در نوع، رنگ، اندازه قلم و فاصله بین خطوط فراهم آورده شده.


5. قرار دادن لیست علاقه مندی ها به منظور اینکه متن لالایی ها و یا داستان های موردعلاقه کودکانتون رو اینجا ذخیره کنین.


6. کیفیت لالایی های این مجموعه رو با بقیه برنامه های مشابه مقایسه کنین و نظرتون رو بگین... سعی کردیم کیفیت بالاتر رو به همراه حجم مناسبی برای برنامه ارائه کنیم.


امیدواریم با رای دادن به برنامه ما و همچنین نظراتتون ما را در توسعه و بهتر شدن این برنامه یاری کنین. سعی ما اینه نرم افزار رو هر چند هفته به روزرسانی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi