پازلک

پازلک

نسخه ۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

===== سلام به بازی آموزشی و بسیار مهیج پازلک خوش آمدید =====

ما در این بازی که یک بازی کاملا ایرانی می باشد برای شما فرصتی فراهم کرده ایم تا بتوانید هم ازین بازی سرگرم کننده لذت برده و هم چیزهای فراوانی را یاد بگیرید و با مکانهای مختلف تاریخی،فرهنگی و گردشگری در تمام نقاط ایران عزیزمان آشنا شوید و از تمامی محیط جذاب،سرگرم کننده،آموزنده و کاملا ایرانی آن در طول بازی لذت بسیاری ببرید. این بازی با هدف ترویج فرهنگ غنی ما ایرانیان و آشنایی بیشتر با زبان شیرین فارسی و برای شناخت مناطق سرزمینمان ایجاد شده است .

==========================================

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم

کانال تلگرامی ما

https://t.me/PardisApps

 

 

در رسانه‌ها

معرفی، نقد و بررسی بازی پازلک؛ حل معمای کلمات و آشنایی با بناهای تاریخی

خیلی از افراد سعی میکنند که اوقات فراغت خود را به بهترین نحو بگذرانند و بدین منظور از سرگرمی های مختلفی بهره میبرند. این روزها، بازی های رایانه ای جزو محبوبترین سرگرمی ها به شمار می آیند که در همه رده های سنی مورد استفاده قرار میگیرند و با توجه به اینکه در سبک های متفاوت تولید میشوند، میتوانند سلیقه همه مخاطبان را تامین کنند. در این میان سبک معمایی یا پازل طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد که به چالش های فکری علاقه مند میباشند. اگر جزو این دسته از افراد هستید، بازی “پازلک” میتواند شما را سرگرم کند. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی، نقد و بررسی این بازی اندرویدی بپردازیم.

حل پازل به روشی متفاوت - پازلک در ذره بین

پازلک عنوان یک بازی معمایی است که در قالب کلمات و دانستنی ها ذهن شما را با حروف درگیر می کند. در این بازی برای رد کردن مراحلی دنباله دار و تکمیل کردن پازل ها، ذهنتان را وادار به فعالیت می کنید و در نهایت با فرهنگ ایرانی، زبان فارسی و مکان های دیدنی و باستانی ایران بیشتر آشنا خواهید شد. برای شناخت بیشتر این بازی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi