محافظ زمین

محافظ زمین

نسخه ۲.۲
۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۹۶
مگابایت
حجم

نبردی فضایی حماسی، بین گروه هستیا و یک نژاد بیگانۀ ناشناخته، در 25 مرحله با 5  باس دشمن، 20 نوع دشمن مختلف و 5 نوع جنگندۀ خودی با قابلیتها و قدرت متفاوت.


با گرافیک سه بعدی چشمگیر و بهینه.


هستیا از بزرگترین بازی ها در این سبک است.

در رسانه‌ها

معرفی بازی: Battle Star Hestia

Battle Star عنوانی اکشن و اولین محصول کمپانی ایرانی مترسک است. در این بازی شما باید سوار بر جنگنده خود عازم فضای بیکران شده و به نبرد با جنگنده‌های دشمن بپردازید. Battle Star گیم‌پلی جذاب و هیجان انگیزی را در اختیار کاربران قرار داده؛ اما متاسفانه ضعف در بخش طراحی و گرافیک بازی از تبدیل این عنوان به عنوانی فوق‌العاده و بی‌نقص جلوگیری می‌کند. با ما در ادامه همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر این عنون جذاب ایرانی.

بررسی بازی محافظ زمین: نبرد با بیگانگان!

محبوبیت سری‌بازی‌های Sky Force Reloaded موجب شد سازندگان دیگری نیز به ساخت بازی‌های با سبک مشابه مشغول شوند. در حقیقت کنترل یک هواپیما که دایما در حال تیراندازی است و در میان انبوهی از دشمنان پیش می‌رود، تجربه لذت‌بخشی را در دیوایس‌های همراه خصوصا با صفحات لمسی به ارمغان می‌آورد. بازی محافظ زمین، یکی از عناوین ایرانی است که توسط استودیو مترسک توسعه یافته است، حال و هوای این بازی مشابه با Sky Force Reloaded بوده و با داشتن یک گیم‌پلی ساده می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. در ادامه نگاهی دقیق‌تر بر این بازی خواهیم داشت.

معرفی بازی ایرانی محافظ زمین

بازی محافظ زمین نبردی بین-سیاره‌ای را روایت می‌کند که در آن باید به عنوان آخرین امید زمین به جنگی با سفینه‌های دشمن بروید. این بازی، محصولی باکیفیت از استودیوی ایرانی مترسک (Vintage Game) است که با ورود به آن می‌توانید به نبردی حماسی با سفینه‌هایی در مدل‌های مختلف بروید. نبرد‌ها میان سیاره‌ها رخ می‌دهد و در نتیجه، زیبایی کهکشان‌ها را همواره در پس‌زمینه‌ی دو و نیم بعدی بازی مشاهده خواهید کرد.

جنگ با بیگانگان : فضا را به تسخیر خود درآورید

در این بازی اندرویدی به دورانی خواهید رفت که بیگانگان از کهکشان های دور به سیاره زمین حمله کرده اند و این وظیفه شماست که با آنها به نبرد بپردازید. اگر آماده هستید تا مثل یک فرمانده شجاع، سوار بر سفینه جنگی خود شوید و با دشمنان زمین بجنگید، ما را در نقد و بررسی BattleStar Hestia همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi