ریاضی اول دبستان

ریاضی اول دبستان

نسخه RiaziAvall.
<۱۰
نصب فعال
آموزشی
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

سلام

این برنامه براساس ریاضیات اول دبستان طراحی شده است از جمله مواردی که در این بازی و ریاضی بکار گرفته شده موارد زیر می باشد:

چوب خط ، جمع ترتیبی ، جمع تصادفی ، آموزش اعداد 0 تا 9 ، آموزش جمع اعداد با صدای خانم.

چوب خط : شبیه به کتاب ریاضی اول دبستان ، تعدادی چوب خط به رنگهای آبی و قرمز روی صفحه ظاهر می شوند سپس فرزند شما با شمردن آنها و زدن دکمه های آبی و قرمز معادل آن تعداد وارد مرحله بعدی همین روند می شود ولی در صورت اشتباه زدن صدای متناسب شنیده می شود... توجه داشته باشیدچوب خطها تصادفی ظاهر میشوند که این از مزایای برنامه بوده و کودک شما میتواند کاملابرمبحث شمارش مسلط شود.

جمع ترتیبی : کودک در این قسمت با 10 مرحله بازی روبرو می شود.به صورت پیش فرض فقط دو مرحله اول از بازی قفل نیست یکی مرحله اول که جمع اعداد 1 می باشد مثلا 1+1 و 2+1 و 3+1 و... و مرحله دوم که جمع اعداد 2 می باشد مثلا 1+2 و  3+2  و الی آخر.جمع ترتیبی بسیار کمک خوبیست که یادگیرنده به ترتیب و بدون تقلب جمع اعداد را یادبگیر در ضمن  از مزیت بسیار جالب این قسمت این است که همراه با صدا می باشد.و کودک با زدن روی هر عدد به صورتی صوتی نام آن عدد را می شنود

جمع تصادفی :  فرزند دلبندتان اگر جمع اعداد را خوب بلد باشد می تواند با انتخاب جمع تصادفی حریف انواع اعداد و جمع آنها شود مثلا 9+6 یا 2+8 و... در این مرحله  یادگیرنده میتواند بازدن روی هر عدد معادل آن عدد رابشنود.

 آموزش اعداد 0 تا 9 : مثلا با نمایش عدد 3 اول آن را صوتی تکرار می کند و همزمان 3 عدد انگشت (طبق کتاب) نمایش می دهد و عکس 3 عدد جوجه را در بالا ظاهر میکند

logo-enamad logo-samandehi