تعداد زیادی بازی موتور سواری در بازار منتظر تو هستند تا سوارشان شوی و ماجراجویی خودت را شروع کنی. اگر برای مسابقه، سرعت، هیجان و حرکات نمایشی آماده‌ای، به دنیای موتور بازی ما خوش آمدی.

موتور بازی، یک هیجان بی پایان! 

فقط تماشاچی لذت و هیجان نباشید. لذت واقعی وقتی است که خودتان روی بهترین موتور‌ کراس‌های دنیا نشسته‌ باشید و جاده‌های پرپیچ‌وخم جهان را با سرعتی حیرت‌آور طی کنید. شاید بگویید که چنین تجربه‌ای برای همه ممکن نیست، اما باید بدانید که با وجود بازی‌ موتور سواری، هیچ‌چیز غیر‌ممکن نیست. با دانلود بازی موتور جدید نه تنها تجربه‌ای شبیه واقعیت را کسب می‌کنید، بلکه احتمال رخ دادن هیچ حادثه‌ای برایتان وجود ندارد.  

در واقع آرزوی موتور سواری با سرعت بالا و انجام حرکت نمایشی و خطرناک به وسیله‌ قوی‌ترین موتور سیکلت‌های جهان، یک آرزوی قابل دسترس نیست. پس چه بهتر که با نصب بازی موتور سواری اندروید، گوشی موبایل خودتان را به دنیایی از بازی‌ موتور سیکلت تبدیل کنید. به‌این‌ترتیب هر لحظه‌ای که اراده کنید، سوار بر بهترین و جدید‌ترین موتورهای دنیا می‌شود. بازی‌ موتور یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دنیا است چون به بازیکنان اجازه می‌دهد رویاهای هیجان‌انگیز خود را به واقعیت تبدیل کنند.

 

تنوع زیاد در بازی‌های موتور سیکلت 

محبوبیت بالای موتور بازی در میان گیمر‌ها باعث شده است تا شرکت‌های بازی‌سازی انواع مختلفی از این بازی را به جهان عرضه کنند. دسته‌بندی بازی موتور سواری موبایلی در بازار، به شما اجازه می‌دهد تا علاقه خود را پیدا کنید. در ادامه سبک‌های مختلف این بازی را به شما معرفی می‌کنیم تا در انتخاب بهترین بازی و لذت از بازی موتور در کنار شما باشیم:
 

حرکات نمایشی جنون‌آمیز و اکشن

دانلود موتور بازی اندروید به تنهایی به معنای ورود به دنیای خطر و هیجان است؛ مخصوصا زمانی که سبک حرکات نمایشی جنون‌آمیز و اکشن را انتخاب کرده باشید. این بازی‌ها در جاده‌هایی خطرناک و پر از مانع انجام می‌شود و هدف رسیدن به خط پایان است. اما همه‌چیز به این سادگی‌ها نیست؛ شما با انتخاب موتور‌ سیکلت‌های مختلف که هر کدام قابلیت‌های ویژه‌ای دارند باید هنر خود را به نمایش بگذارید و در سخت‌ترین شرایط به مقصد برسید. 

رسیدن به مقصد و رد کردن هر مرحله باعث باز شدن قفل موتور‌های جدید می‌شود که هرچند سریع‌تر و قوی‌تر هستند؛ اما رانندگی با آن‌ها بسیار خطرناک‌تر است. حرکات نمایشی در این بازی‌ها باعث کسب امتیاز بیشتر می‌شود. اگر انتخاب شما پرچالش‌ترین سبک بازی موتور بازی است، به لیست زیر سر بزنید و بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید. فقط حواستان را جمع کنید چون حتی یک اشتباه کوچک ممکن است همه‌چیز را به خطر بیاندازد. 

 • Bike racing 3d (دارای گرافیک سه بعدی و امکان انجام هر نوع حرکت نمایشی که فکرش را بکنید)
 • Bike Stunt Racing Games 3d: Trial Bike Game (زیباترین جاده‌ها و خطرناک‌ترین موانع) 
 • Trial Xtreme 4 Bike Racing (رانندگی در جنون‌آمیز‌ترین جاده‌ها)
 • Trial Xtreme Legends (موتور بازی در پرتگاهی مرگبار)
 • Bike Race:Motorcycle Games (مسیر‌های سرگیجه‌آور و موتور سواری آکروباتیک)

 

مسابقات موتور کراس، رقابتی نفس‌گیر

رقابتی حساس و نفس‌گیر را در یکی از هیجان‌انگیزترین سبک‌های مسابقه یعنی موتور کراس تجربه کنید. یک «موتور خوب» را از سرعتش در جاده‌های مستقیم می‌شناسند و یک «موتور سوار خوب» را از سرعتش در پیچ‌های خطرناک. در مسابقات موتور کراس و موتور‌های پرشی، باید در پیست‌های خطرناک و پر از مانع با دیگران رقابت کنید. 

در این مسابقات خبری از جاده‌های صاف و راحت نیست، بلکه باید در جنگل‌ها و کوه‌ها و دره‌ها موتور خود را به سمت خط پایان برانید. اینجا برای برنده شدن فقط داشتن سرعت بالا کافی نیست، باید تعادل موتور خود را در سخت‌ترین پیچ‌ها و هنگام عبور از تپه‌ها و موانع حفظ کنید. برای دانلود بازی موتور در این سبک، از لیست زیر استفاده کنید. 

 • Mad Skills Motocross 2 (گرافیک جذاب، ۱۲ موتور سیکلت مختلف با هندلینگ و سرعت‌های متفاوت) 
 • Mad Skills BMX 2 – مسابقه‌ی موتورسواری (محیط واقعی، امکان تغییر لباس و خرید موتورهای حرفه‌ای)
 • Bike Racing Games : Bike Games (جاده‌های خطرناک و باریک در آسمان و تنوع بالا)
 • Motocross Dirt Bike Racing 3D (رقابت در طبیعت و جاده‌های بیابانی و پر از مانع) 

 

موتور سواری در شهر، یک قانون‌شکنی بزرگ!

موتور بازی در شهر‌های شلوغ و پر از ترافیک از محبوب‌ترین مدل‌های بازی است. می‌دانید چرا؟ چون این کار جنون آمیز است و شهامت می‌خواهد. ویراژ دادن لابه‌لای ماشین‌ها و رسیدن به خط پایان کار بسیار خطرناکی است که در این بازی‌ها باید انجام دهید. در واقع می‌توان گفت این سبک نوعی موتور سواری جسورانه است که در خیابان‌های شلوغ انجام می‌شود. 

موتور سیلکت‌های مورد علاقه خود را بردارید و مراقب ماشین‌هایی که از روبه‌رو می‌آیند یا می‌خواهید از آن‌ها سبقت بگیرید باشید. اگر چنین ماجراجویی لذت بخشی را دوست دارید، یکی از بازی‌های پرطرفدار این سبک را که در لیست زیر معرفی شده‌اند انتخاب کنید. 

 • Traffic Rider (محبوب‌ترین بازی موتور، دارای گرافیک بالا، جاده‌ها و موتور‌های زیاد) 
 • Moto Traffic Dodge 3D (گرافیک خوب، دارای حالت شب و روز و جاده‌های برفی)
 • Moto Highway Rider (دارای جاده‌های متنوع و امکان تعقیب توسط پلیس)
 • Motorcycle Rider - Racing of Motor Bike (دارای انیمیشین‌های جذاب، گرافیک خوب، امکان انتخاب موتور‌های گوناگون)

 

مسابقات موتو جی‌پی، افتخار قهرمان شدن!

کلاه کاسکت خود را بردارید، موتور سنگین خود را آماده کنید و وارد دنیای حرفه‌ای مسابقات موتو جی‌پی شوید. موتو جی‌پی یک رشته ورزشی در دنیای موتور سواری است که قهرمانان زیادی در آن فعالیت می‌کنند. نصب بازی موتور در این سبک، تجربه حضور در مسابقات جهانی را برای شما فراهم می‌کند. در این سبک از بازی‌ها باید در پیست‌های بین‌المللی با رقیبان خود مسابقه دهید. 

در موتو جی‌پی سکوی قهرمانی منتظر شما است. پس حالا وقت شرکت در یک بازی موتور بازی است که برای شما افتخار آفرین ‌می‌شود. اغلب بازی‌های این سبک بسیار نزدیک به واقعیت شبیه‌سازی شده‌اند و امکانات فراوانی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند. مانند: تقویت موتورها و شرکت در جام‌ها و لیگ‌های مختلف. برای دانلود موتور بازی در سبک موتو جی‌پی، لیست زیر را بررسی کنید. 

 • Real Bike Racing – کورس موتور سواری (حجم پایین، گرافیک مناسب و تعداد دانلود بالا)
 •  MotoGP Racing '19 (دارای لیگ‌های مختلف و مسابقات قهرمانی و رویدادهای جذاب و حرفه‌ای)
 • SBK16 Official Mobile Game (گرافیک بالا و تنوع زیاد جاده‌ها) 
 • Real moto (دارای محیط جذاب و گرافیک بالا، از محبوب‌ترین بازی‌های دنیا) 

 

موتور بازی واقعی 

بازی موتور واقعی فقط به معنای گرافیک بالا نیست، در این بازی‌ها از صدای موتور‌ها گرفته تا جزئیات مربوط به حرکت و دینامیک آن‌ها به صورت واقعی شبیه‌سازی شده است. هوش مصنوعی قوی در این بازی‌ها باعث می‌شود رفتار حریفان شما در پیست‌ مسابقه بسیار طبیعی باشد. موتور بازی واقعی از آن جهت بسیار پرطرفدار است که در واقع رویای بازیکنان را به حقیقت تبدیل می‌کند.

صدای ترمز لاستیک‌ها روی جاده و حتی نور چراغ‌های خیابان و وسایل نقلیه دیگری که در این بازی‌ها می‌بینید بسیار طبیعی است. بنابراین حضور در یک بازی موتور سواری هرچه بیشتر میخکوب‌تان می‌کند. بهترین بازی‌ موتور واقعی را از لیست زیر انتخاب کنید و موتور رویایی خود را سوار شوید. 

 • Monster Energy Supercross Game (گیم‌پلی جذاب و داستان قوی)
 • Motor Tour: Bike racing game  (رانندگی در بزرگراه‌های خطرناک)
 • Speed Moto Bike Racing Pro Game 3D (گرافیک سه بعدی جذاب و موتور‌های پرسرعت)
 • Dirt Bike Unchained (شبیه‌سازی موتورها و قهرمانان واقعی) 

 

رقابت آنلاین و جهانی

پیروزی برای قدرتمندان عادی است، آن‌ها می‌خواهند قهرمان شوند. اگر شما هم فکر قهرمانی جهانی در بازی موتور سواری اندروید را دارید، بهتر است به سراغ بازی‌های آنلاین بروید. در این بازی‌ها علاوه‌بر اینکه می‌توانید در لیگ‌ها و رقابت‌های دلخواه خود بازی کنید، امکان رقابت با افراد واقعی در سراسر جهان را نیز دارید. 

پیروزی در مسابقات موتور بازی آنلاین و شکست دادن افراد واقعی باعث شهرت و افتخار می‌شود. اگر چنین انتخابی دارید، پس مسیر سختی رو‌به‌روی شما است. بازی مورد پسند خود را از لیست زیر انتخاب کنید و برای بالا بردن جام قهرمانی آماده شوید.

 • Monster Energy Supercross Game (دارای درجه‌بندی جهانی از آماتور تا افسانه‌ای)
 • Moto Traffic Race 2: Multiplayer – قهرمانی موتور سواری (داری ۵ مدل‌ مختلف مسابقه)

 

مسابقات مرگبار 

اینجا صحبت از یک موتور بازی عادی نیست، بلکه برای برنده شدن باید با تمام توان با حریفان خود مبارزه کنید. سرعت، دست فرمان خوب و ضربات به موقع به حریفان رمز پیروزی شما در این سبک از بازی‌های موتور بازی است. در مسابقات مرگبار حداکثر هیجان را تجربه می‌کنید.

در اکثر این بازی‌ها شما باید همراه خودتان وسایل جنگی هم ببرید. از اسلحه و نارنجک گرفته تا چوب و چماق در اختیار شما قرار می‌گیرد تا یک درس حسابی به همه افرادی بدهید که قصد دارند شما را از میدان مسابقه خارج کنند. اگر برای یک مبارزه تمام عیار آماده‌اید یکی از بازی لیست زیر را انتخاب کنید‌ 

 • Moto bike attack race 3d games (مسابقه‌ای مرگبار در خیابان)
 • VR highway racing stunt rider - vr bike attack race (گرافیک hd و مبارزه در بزرگراه)
 • Death moto 4 (کشتار در مسابقه با سلاح‌های گرم و سنگین)

 

موتور بازی جدید

دانلود بازی موتور جدید همیشه لذت بخش است، فرقی ندارد که دست روی یک بازی جدید گذاشته‌اید یا یک‌ بازی قدیمی، مهم این است که از بازی خود لذت ببرید. اما اگر به دنبال موتور بازی جدید هستید و می‌خواهید همیشه از دیگران جلو‌تر باشید، لیست زیر جدید‌ترین بازی‌هایی است که به‌روزرسانی شده و توجه تمام گیمر‌های جهان را به خود جلب کرده است.

 • Racing Fever: Moto (دارای چالش‌های روزانه جذاب)
 • Traffic Rider (بیش از ۷۰ مأموریت جذاب) 
 • Gravity Rider: Space Bike Race (موتورهای افسانه‌ای و محیط فانتزی با گرافیک بالا)

 

دانلود موتور بازی برای هر سن و سلیقه‌ای

حتما شما هم از بازی‌های تکراری، فراری هستید. بسیاری از بازی‌ها پس چند وقت برایتان تکراری می‌شوند و جذابیت خود را از دست می‌دهند؛ ولی در مورد موتور بازی چنین اتفاقی اصلا رخ نمی‌دهد؛ دنیایی که پس از دانلود این بازی‌ها وارد آن می‌شوید سرشار از هیجانی بی‌پایان است. 

از طرفی دیگر به دلیل حساسیت بالای مسابقات موتور سواری و نیاز به تصمیم‌گیری و اقدام سریع، عملکرد ذهن بهبود میابد؛ چون مدام در حالت آماده باش قرار دارد. همچنین این بازی‌ها مخصوص برای کودکان و نوجوانان توصیه می‌شود چون بر قدرت تصمیم‌گیری آن‌ها در مواقع حساس و بحرانی اثر مثبت می‌گذارد

 

مهم‌ترین نکات برای دانلود موتور بازی اندروید

هنگام دانلود بازی موتور ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا بازی درست کار می‌کند ؟ آیا این بازی امنیت اطلاعات شما را به خطر نمی‌اندازد؟ اگر این بازی‌ها را از بازار دانلود کنید، پاسخ خیر است. ما در بازار، به‌دلیل طراحی سپر امنیتی قوی و تست و آزمایش تمام اپلیکیشن‌ها، امنیت و سلامت تمام بازی‌ها را برایتان تضمین می‌کنیم.

در هنگام دانلود موتور بازی ممکن است انتخاب شما یک بازی با کیفیت و گرافیک بالا باشد. این بازی‌ها اغلب حجم بالایی دارند ولی نگران نباشید. اگر بازی مورد علاقه خود را از بازار دانلود کنید، ترافیک دانلود شما نیم‌بها حساب می‌شود؛ یعنی اگر یک بازی دارای حجم ۵۰۰ مگابایت باشد، با دانلود از بازار فقط ۲۵۰ مگابایت از بسته اینترنت شما کم می‌شود.

 

بهترین بازی موتور سواری

با توجه به محبوبیت بازی‌های موتور سواری در بین گیمر‌ها، بازی‌های زیر بیشترین تعداد دانلود بازار را داشته‌اند. اما به یاد داشته باشید بهترین بازی موتور اندروید برای هرکسی، طبق سبک و گرافیک مورد نظر او تعریف می‌شود و سلیقه‌ای است. اگر سخت پسند هستید، بازی‌های زیر را امتحان کنید چون افراد زیادی از آن‌ها خوششان آمده است.

 • Traffic rider 
 • Real bike racing - کورس موتور سواری
 • Bike racing 3d

 

سوالات متداول

بهترین بازی موتور سواری اندروید چیست؟ 

بهترین موتور بازی‌ها به انتخاب گیمرها:
Bike race - Traffic rider - Racing fever: moto - Real bike racing - Trial xtreme 4 - Sbk 16 - Top bike: racing & moto drag

بهترین بازی موتور سواری آنلاین چیست؟ 

Racing fever - Racing police - Traffic rider - Trial xtreme - Moto bike racing - Bike race x speed

بهترین بازی موتور سواری واقعی اندروید چیست؟

محبوب‌ترین بازی‌های شبیه‌سازی موتور اندروید به انتخاب گیمر‌ها:
Death moto 4 - Drag racing: bike edition - Traffic rider - Stick stunt biker 2