توربوکمپرسور

توربوکمپرسور

نسخه v۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

توربوکمپرسور زیمنس


توربوکمپرسورها تجهیزاتی بسیار مهم و اساسی در پالایشگاهها و نیروگاهها می باشند . از جمله این توربوکمپرسورها توربو کمپرسور زیمنس از سری SGT600 می باشد که به تعداد خیلی زیاد در فازهای پارس جنوبی و نیروگاههای برق و ایستگاههای تقویت فشار استفاده می شود.


تاکنون هیچ برنامه ای به این شکل که هم کامل باشد و هم حاصل تجربه یک نفر که با این سیستم کار کرده باشد ساخته نشده است. در این برنامه تمامی قسمتهای توربوکمپرسور، نقشه ها، کنترل آن، تصاویر مختلف و بطور خلاصه تمام مطالبی که برای استفاده ، راه اندازی و کنترل یک توربوکمپرسور نیاز هست گنجانده شده است. تهیه این برنامه آموزشی کامل حداقل یک سال طول کشیده است و سعی شده است تمامی مطالب با دقت کامل در برنامه گنجانده شوند. این یک برنامه کاملا کاربردی است که علاوه بر اطلاعات کاملی که در آن وجود دارد بصورت عملی نیز قابل استفاده می باشد.


با وجود این همه اطلاعات در این برنامه آن را به قیمت بسیار ناچیزی عرضه کرده ایم تا شاید توانسته باشیم گامی در اعتلای دانش شما عزیزان برداشته باشیم.


این برنامه برای دانشجویان و بویژه مهندسان و افرادی که در پالایشگاهها، نیروگاهها و ایستگاههای تقویت فشار کار میکنند بسیار مفید و کاربردی است.

فهرست مطالب:

۱- تشریح اجزا سیستم

  شامل : بخش های روغنکاری ؛ سوخت رسانی ؛ اب بندی و ...

۲- نقشه ها

۳- سیستم کنترل توربین 

۴- کمپرسورها و پدیده سرج

۵- دستورالعمل ها 

  شامل دستورالعمل های استارت و استاپ؛ تعویض فیلترها؛ شستشو‌...

۶- گاورنر توربین

۷- گالری تصاویر


فهرست منابع:

۱- کتاب " سیستم های کنترل سرج در کمپرسوهای سانتریفیوژ" نوشته علیرضا داوری نیا

۲- جزوه های " بهره برداری توربین " نوشته‌کمال سلطان احمدی

۳- اسناد " مربوط به راه اندازی؛ بهره برداری و نگهداری توریین زیمنس"

logo-enamad logo-samandehi