ایستگاه ( مترو )

ایستگاه ( مترو )

نسخه ۱.۴.۱
+۱۰۰
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۴
مگابایت
حجم

زمان سفر مترو را قسمتی از خواب خود کنید، نرم افزار ایستگاه قبل از رسیدن به مقصد شما را بیدار می کند.


در صورت آشنا نبودن به مسیر، دیگر نیازی نیست که کل مسیر را به تابلوها نگاه کنید و یا مدام از دیگر مسافرین سوال بپرسید، بلکه تنها در هنگام نزدیک شدن به مقصد از زمان پیاده شدن خود مطلع شوید.
مسیریابی در فضاهای سرپوشیده همواره دچار مشکل بوده است؛ همچنین در فضاهای سرباز نیز مصرف بالای باتری GPS و تاخیر زیاد در اتصال به ماهواره ها سبب شده است که علی رغم اینکه اکثر گوشی های هوشمند مجهز به GPS می باشند ولی در مسیریابی از آن بندرت استفاده شود.
در این نرم افزار هرچقدر که به مقصد نزدیک تر می شوید، هشدارها که بصورت ویبره و حاشیه چشمک زن قرمز رنگ می باشد، ممتدتر می شود ولی بدلیل تخمینی بودن مسافت، اکیدا توصیه می شود که به محض دریافت اولین هشدار، به پیغام های مترو و تابلوهای هر ایستگاه توجه فرمایید، تا از ایستگاه مقصد خود جا نمانید.
برای استفاده از این نرم افزار باید گوشی شما از آنتن دهی مطلوب و اعتبار لازم برای اتصال به اینترنت برخوردار باشد.
در حال حاضر بهترین خطوط برای استفاده از نرم افزار بترتیب خطوط پنج، دو، چهار، یک و سه می باشد.
این نسخه از برنامه، مترو تهران و کرج را پوشش می دهد ولی در صورت نیاز شما شهرهای دیگر و وسایل حمل و نقل دیگر هم تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
در صورت مشاهده عدم تطابق موقعیت شما با ایستگاه های تخمین زده شده و یا هرگونه اشکال دیگر، توسعه دهندگان نرم افزار را آگاه سازید، تا تیم توسعه دهنده در نسخه های جدیدتر آنرا برطرف سازد.

logo-enamad logo-samandehi