کلاس دوم

کلاس دوم

نسخهٔ ۱۴۰۱
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۱ مگابایت
حجم
کلاس دوم

کلاس دوم

گروه آموزشی جهش
نسخهٔ ۱۴۰۱
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۱ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

دقت داشته باشید که این برنامه در واقع قسمتی از برنامه رایگان «معلم خصوصی جهش» است. در برنامه «معلم خصوصی جهش» تمامی کلاسهای اول تا دوازدهم در یک برنامه قرار گرفته اند. که ما توصیه میکنیم آن برنامه کاملتر را در عوض این برنامه دانلود کنید. کافیست در بازار جستجو کنید: معلم خصوصی جهش

گروه آموزشی جهش، تشکیل شده از معلمانی هست که تمام تلاششون بر اینه که بتونن به دانش آموزای عزیزی که توی اوضاع کرونا درس خوندن براشون سخت شده، کمک کنن تا بتونن توی درساشون موفق تر باشن و ما رو خوشحال کنن.

جا داره یه تشکر ویژه کنم از مدیران محترم کانالهایی که با قلب پاکشون، بدون هزینه این برنامه رو تبلیغ کردن و باعث شدن که این برنامه به دست شماها برسه. خدا خیرشون بده

ما توی درس های مختلف، مخصوصا قرآن و فارسی، شیوه جدید و خبرای خیلی خوبی براتون آماده کردیم. مثلا توی درس قرآنتون، عکس صفحات قرآنی که تو کتابتون اومده رو آوردیم. رو هر آیه که بزنید صوتش پخش میشه! آموزش روخوانی، تجوید و صوت و لحن هم براتون ضبط کردیم  :)

با وجود اینکه تولید این برنامه علاوه بر زمان بسیار زیادی که صرفش شده، با تلاش شبانه روزی چند نفر به ثمر رسیده، و چند میلیون هم برای تولیدش هزینه شده، ولی کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا ان شاءالله بتونه کمکی به شما دانش آموزای عزیز کنه. (پس لطفا ما رو از دعای خیرتون فراموش نکنیدا!!) و لطفا حتما برامون نظرتون رو تو بازار بنویسید.

ما معلم هستیم و موفقیت شما آرزوی ماست 

دست از تلاش نکشید و آینده ی خوبی برای خودتون بسازید

ما همراهتون هستیم!

  

کلید واژه ها


کلاس دوم / دوم ابتدایی / ریاضی دوم / قرآن دوم / فارسی دوم / هدیه دوم / مطالعات دوم / هنر دوم

نظرات کاربران - ۳۴۳ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طونی
طونی
۱۴۰۱/۰۵/۳۰
عالی بود
A....
A....
۱۴۰۱/۰۳/۰۵
خیلی خیلی ممنون واقعا عالی...اولین دیدم که کسی بخاطر بچها ایقد زحمت کشیده
ا‍ُمفا
ا‍ُمفا
۱۴۰۱/۰۵/۱۹
الی. الی. خیلی. خوب. است