زیارت عاشورا

زیارت عاشورا

نسخهٔ ۱۴۰۱.۰۶.۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
زیارت عاشورا

زیارت عاشورا

علی نجف رجبی
نسخهٔ ۱۴۰۱.۰۶.۱
نصب +۱۰۰
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

زیارت عاشورا

ویژگی‌های برنامه متن و ترجمه زیارت عاشورا با صدای دلنشین

  • طراحی ساده و زیبا
  • حجم کم نرم افزار
  • حرکت خودکار متن با صوت
  • تغییر اندازه متن عربی و ترجمه
  • حذف و اضافه ترجمه
  •  

برنامه زیارت عاشورا؛ همراه با ترجمه و صوت

درباره دعایی صحبت می‌کنیم که منتسب به امام حسین(ع) است و همیشه ائمه معصوم و پیشوایان دینی بر مداومت خواندن آن تاکید می‌کنند. امام صادق(ع) می‌فرماید: "هرکسی به‌وسیله خواندن زيارت عاشورا، جدم حسين(ع) را زيارت کند «چه از راه دور يا نزديک» به خدا قسم خداوند هر حاجت مادی و معنوی داشته باشد به او می‌دهد". حال شما می‌توانید با نصب برنامه زیارت عاشورا همیشه و هر لحظه این دعای پرخیروبرکت را بخوانید.

 

معرفی امکانات برنامه

اگر همین الان قصد داشته باشید این زیارت را بخوانید، باید یک کتاب مفاتیح برای خودتان تهیه کنید. راه دیگرش این است که در گوگل عبارت دانلود متن زیارت عاشورا برای موبایل را جستجو کنید؛ اما راه بهتری هم وجود دارد. شما می‌توانید با نصب زیارت عاشورا روی موبایل هوشمندتان، در هر لحظه، زیارت پرفیض عاشورا را بخوانید. با این حال خیلی اهمیت دارد که اپلیکیشن دارای امکانات خوبی باشد تا در هنگام استفاده از آن مشکلی نداشته باشید.

 

حرکت خودکار متن با صوت

اغلب مردم هنگام خواندن متن‌های عربی مانند قرآن و زیارت‌های مختلف، نمی‌توانند تلفظ صحیح کلمات را ادا کنند. در این برنامه متن زیارت به‌همراه صوت به‌طور خودکار جلو می‌رود. شما می‌توانید همراه با صدای زیبای ، فرازهای دلنشین زیارت عاشورا را زمزمه کنید. همچنین هنگامی که در حال کارکردن با سایر اپلیکیشن‌های موبایلتان هستید، هم‌زمان می‌توانید به آن گوش دهید. در چنین شرایطی، پخش آن قطع نمی‌شود.

 

طراحی ساده و زیبا

برنامه زیارت عاشورا تمام امکاناتی را که هر محب امام حسین به آن نیاز دارد در خود جمع کرده است. این برنامه به‌شکلی طراحی شده است که هر کاربری با هر سطح از دانش و سواد، بتواند به‌سادگی از تمام خدمات آن استفاده کند.

هنگامی که وارد اپلیکیشن می‌شوید، بدون آن‌که دکمه‌ای را بزنید، متن اصلی به همراه ترجمه فارسی را مشاهده خواهید کرد. همچنین برای دیدن دیگر امکانات این اپلیکیشن لازم نیست جایی بروید؛ در همان صفحه اصلی در دسترس شما خواهد بود.

 

تغییر اندازه متن عربی و ترجمه

اندازه متن کتاب‌ها همیشه جزو دغدغه‌های عده‌ای از مردم بوده است. معمولاً ناشران به‌خاطر کمترشدن حجم کتاب‌، اندازه متن‌ را کوچک می‌کنند. حال اگر متن دعا ریز باشد، افرادی که چشمشان ضعیف است، نیاز دارند که از عینک استفاده کنند یا مرتب کتاب را نزدیک چشمانشان بیاورند. این وضعیت در طول خواندن دعا باعث اذیت‌شدن چشم‌ها و برهم‌خوردن تمرکز می‌شود.

 اما این مشکل حل شده است. شما با دانلود برنامه زیارت عاشورا برای موبایل با این مشکل روبه‌رو نیستید؛ به این دلیل که با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید متن فرازهای زیارت را در سه سطح معمولی، بزرگ و خیلی بزرگ تغییر دهید. همچنین اگر می‌خواهید هنگام خواندن فرازها معنی فارسی آن را هم متوجه شوید، امکان تغییر اندازه ترجمه فارسی در این برنامه وجود دارد.

 

حذف و اضافه ترجمه

از زمان کودکی تا به الان، قرآن و دعاهای مختلفی به چاپ رسیده است. خیلی وقت‌ها ما نیاز داشتیم که معنی متن عربی را هم متوجه شویم؛ اما به هر دلیل ترجمه آن موجود نبود. شما با نصب زیارت عاشورا می‌توانید هم‌زمان ترجمه فارسی متن اصلی را در اپلیکیشن ببینید. همچنین اگر خودتان به زبان عربی مسلط هستید و متوجه مفهوم آن می‌شوید، می‌توانید متن ترجمه فارسی را حذف کنید و تنها متن اصلی را برای خود نگه دارید.

 

دانلود زیارت عاشورا برای موبایل

برنامه زیارت عاشورا یک اپلیکیشن ساده و کم‌حجم است. شما به‌عنوان محب امام حسین(ع) با نصب این برنامه، امکان خواندن این دعای پرفیض را در هر شرایطی دارید. همچنین اگر در حال پیاده‌روی یا رانندگی هستید و فرصت خواندن فرازها را ندارید، می‌توانید از امکان زیارت عاشورا صوتی با صدای آقای سماواتی استفاده کنید. پخش صوتی اپلیکیشن، این امکان را به شما می‌دهد که قبل از خواب هم فرازهای این زیارت را با استفاده از هندزفری گوش دهید و زیر لب زمزمه کنید.

 

سوالات متداول

آیا در هنگام کار با دیگر اپلیکیشن‌ها، پخش صوتی قطع می‌‎شود؟

خیر؛ پخش صوت قطع نخواهد شد و اپلیکیشن به کارش ادامه می‌دهد.

آیا با نصب زیارت عاشورا، امکان جلوبردن صدای قاری وجود دارد؟

بله؛ شما روی هر فرازی که ضربه بزنید، همان فراز برای شما پخش می‌شود.

امکان افزایش سایز متن وجود دارد؟

بله؛ شما با نصب زیارت عاشورا، این توانایی را دارید که سایز متن‌ها را تغییر دهید.

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علیرضا
علیرضا
۱۴۰۱/۰۷/۰۱
عالی بسیار عالی است
علیرضا ایکسوان
علیرضا ایکسوان
۱۴۰۱/۰۶/۲۸
عالی