مدیریت عملکرد در بخش های تولیدی

مدیریت عملکرد در بخش های تولیدی

نسخه ۱
<۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱
مگابایت
حجم

هدفِ مقاله‌ی حاضر ارائه‌ی راه‌حلی برای بهبود کنترل‌ها و شفافیت داخلی است تا نگرانی‌های جامعه بین‌المللی درباره‌ی ادعای ارتباط با گروه‌های تروریستی را تخفیف دهد.


طرح / روش / رویکرد - نویسندگان برای اینکه وضعیت فعلی اهداف فعالیت‌های ضد تروریسم را پس از یازده سپتامبر در سازمان‌های غیردولتی اسلامی توضیح دهند تئوری ضد شورش و مدل فرایند سیاسی را بررسی کرده­اند.


یافته‌ها - نویسندگان بر این باورند که برای سرکوب تأمین مالی تروریسم به نسبت انجمادِ حساب ایده‌ی اختلال جریان پول اهمیت بسیار زیادی دارد.


مفاهیم کاربردی – سازمان‌های غیردولتی اسلامی که در کشورهای مسلمان جهان سوم برای کمک‌های بشردوستانه و انسانی تأسیس‌شده‌اند به تأمین مالی تروریسم متهم شده‌اند. چنین افشاگری به ضرر اهداکنندگانی است که کمک‌های مالی‌شان را صرف چنین فعالیت‌هایی نمی‌کنند. نویسندگان پیشنهاد می‌کنند که برای شناسایی و جلوگیری از تبدیل فعالیت‌های رفاهی به فعالیت‌های تأمین مالی جنگ چارچوب مدیریت ریسک در سطح عملیاتی مفید است.


اصالت / ارزش – گروپ آسیا پسفیک در مورد پول‌شویی و گروه اقدام مالی برای تکمیل طرح‌های مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی از چارچوب مدیریت ریسک پیشنهادشده دفاع می‌کند تا با پول‌شویی و تأمین مالی تروریستی مبارزه کند.

logo-enamad logo-samandehi