موقعیت یاب سما

موقعیت یاب سما

نسخه ۳.۰.۴
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

لطفا تا انتها بخوانید:
این نرم افزار برای شما این امکان را فراهم می کند که موقعیت خود و یا دوستان خود را بر روی نقشه گوگل مشاهده کنید. در این نرم افزار می تواند با گذاشتن یک رمز عبور، این امکان را برای اطرافیان خود فراهم کنید که بدون نیاز به تایید شما و فقط با داشتن رمز عبور بتوانند به موقعیت شما دسترسی پیدا کنند. ارسال داده های موقعیت از طریق پیام کوتاه انجام می شود و داده های نقشه نیز از طریق اینترنت بارگزاری می شود.
توجه مهم:
1) این نرم افزار برای اجرا روی گوشی های موبایل طراحی شده است. این نسخه قابلیت اجرا روی تبلت را ندارد. در نسخه های بعدی این محدودیت رفع خواهد شد.
2) برای اجرای این نرم افزار به "سرویس گوگل (Google Play Service)" نیاز خواهید داشت. از به روز بودن آن مطمئن شوید. در غیر این صورت در صفحه اول پیام نصب یا به روز رسانی این سرویس را مشاهده خواهید کرد. این سرویس از سایت بازار قابل دانلود است.
3) در اولین بارگذاری نرم افزار، برای بارگذاری نقشه به اینترنت نیاز خواهید داشت. این عمل ممکن است چند دقیقه طول بکشد و در این مدت فقط یک صفحه سفید مشاهده می شود؛ لطفا تا بارگذاری نقشه صبور باشید.
4) یکی از مشکلات گزارش شده مربوط به ارائه دهنده های اینترنت مانند شرکت مخابرات است. این شرکت بعضی از آدرس ها مانند آدرس های سرورهای گوگل را فیلتر کرده و امکان بارگذاری نقشه را نمی دهند. برای بررسی وجود این مشکل، ابتدا نقشه خود گوگل مپ را از روی گوشی اجرا کرده و در صورت بارگذاری صحیح نقشه، نرم افزار سما را اجرا کرده و منتظر بارگذاری نقشه باشید.

هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را به آدرس زیر ارسال کنید:
sama.gostar@engineer.com
با تشکرنظرات کاربران

Behzad
۱۳۹۴/۰۷/۳۰
کار نکرد. سرکاریه
nafas
۱۳۹۴/۰۵/۱۲
واقعا من نمیفهممتون .خب لابدمیخوام مخفیانه موقعیت کسی روبفهمم این چه وضعشه .میگه طرف خودشم بایداین برنامه روداشته باشه رمزشم بایدماداشته باش
keyvan
۱۳۹۴/۰۳/۲۶
اصلا چرته بچه ها لطفا دانلود نکنید
حمیدکارنگ
۱۳۹۳/۱۱/۰۸
چرا هی میگه متوقف شد
mohammad reza
۱۳۹۳/۰۸/۱۹
خوب نیست دانلود نکنید
ﻧﮕﻴﻦ
۱۳۹۳/۰۷/۱۳
اﺻﻼ ﻭاﺭﺩ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻫﻤﺶ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﮔﻮﮔﻞ ﭘﻠﻲ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ.ﻫﻤﻴﻦ اﻻﻥ ﭘﺎﻙ ﻣﻴﻜﻨﻢ
محدثه
۱۳۹۳/۰۶/۳۰
اصلا بدردنمیخوره من هرکاری کردم نشد فقط پول کم میکنن حیف یک ستاره
حسین
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چرت
.......
۱۳۹۷/۱۲/۲۵
بدترین برنامه که تو عمرم دیده بودم
vahid
۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مشکل داره
masoud
۱۳۹۷/۰۵/۳۱
مزخرعه
saleh
۱۳۹۶/۱۰/۱۶
عالیه ☺☺☺☺☺
maraya
۱۳۹۶/۰۷/۱۸
خوبه ولی بایدجی پی ای واینترنتت روشن کنی