مدیریت حافظه (کپی و پیست)

مدیریت حافظه (کپی و پیست)

نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۸۹ کیلوبایت
حجم
مدیریت حافظه (کپی و پیست)

مدیریت حافظه (کپی و پیست)

هوشمند
نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۸۹ کیلوبایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


شاید خیلی وقت ها برایتان پیش اومده باشه که یک کلمه رو در حافظه موقت ذخیره کرده باشید و اما اشتباهی کلمه ای دیگه ای رو با کپی کردنش جایگزین کرده باشید و متن قبلی رو از دست داده باشید شاید یک شماره تلفن یا آدرس سایت و یک رمز شارژ باشد. این برنامه کلیه متونی که کپی می کنید را ذخیره می کند و شما می توانید به تاریخچه تمام متون کپی شده دسترسی داشته باشید.
مدیریت حافظه کپی و پیست یا Clipboard Manager یک ابزار کاربردی و پر استفاده برای کاربران می باشد. برای عملکرد آن باید آن را مینی مایز کنید و هنگام باز کردن مجدد آن می توانید از قسمت نوتیفیکیشن بار آن را مجدد اجرا نمایید.

با تشکر و احترام

سایر برنامه های من :


مجله سلامت (کاملترین مرجع دارو، بیماری،روانشناسی، کمک اولیه، مد و مسائل زندگی) دیکشنری 8 زبانه (انگلیسی، فرانسه،آلمانی،ایتالیایی،اسپانیایی،فنلاندی،سوئدی،عربی) درون برنامه ای نام و نام گزینی (جامع ترین برنامه انتخاب نام) راهنمای حل بازی DOOORS 1 راهنمای حل بازی DOOORS 2 دیکشنری انگلیسی به فارسی + لغات تخصصی اینترنت و رایانه کلمات جستجو شده گوگل 2013

نظرات کاربران - ۱۲ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محسن طلا
محسن طلا
۱۳۹۳/۰۴/۳۱
خیلی خوبه اما تازگی قابل اعتماد نیست!!! مثلا بیست تا مطلب از داخل سایت یا هرجای دیگه کپی میکنی بعد میری میبینی ۵ تا کپی شده بعدش قطع شده!!!
حسين
حسين
۱۳۹۳/۰۷/۱۵
سلام بازار عزز ما خريديم كه كوشيامونو سنكين بكنيم اين برنامه اصلا راه نميده تا بزني كوشي جندتا پرش ميزنه ومنو رو صفحه ظاهر ميشه كوشيم GLX ه
بهزاد
بهزاد
۱۳۹۳/۰۶/۰۴
فورس کلوز میده!!!! ای بابا...!!!!! بازار!!!!!!!!! |: