مخفی ساز واتس اپ

مخفی ساز واتس اپ

نسخه ۱.۰.۰
+۲۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱
مگابایت
حجم

خیلی اوقات پیش می آید که تعداد زیاد عکس های ارسال شده در گالری باعث بهم ریختن نظم گالری شما شود. همچنین مواردی نیز وجود دارد که عکس های گالری شخصی بوده و شما دوست دارید که این عکس ها در گالری نمایش داده نشود. مخفی ساز واتس اپ برنامه ای است که به وسیله ی آن به راحتی می توانید فیلم ها و عکس هایی که در واتس اپ برای شما ارسال شده را از گالری خود مخفی کنید. این برنامه به سادگی عکس ها و فیلم های گالری را مخفی می کند و از نمایش آنها در گالری جلوگیری به عمل می آورد.
این برنامه همچنین امکان حذف کردن تمامی عکس ها و یا فیلم هایی که در واتس اپ برای شما ارسال شده را به طور جداگانه برای شما فراهم می کند.


نحوه ی استفاده از برنامه:
بعد از نصب و باز نمودن برنامه با 3 دکمه مواجه می شوید:
دکمه ی غیر فعال: با انتخاب این دکمه برنامه شروع به مخفی سازی فایل ها ( ویدئو ها و عکس ها) واتس اپ شما می کند. بعد از انتخاب این دکمه دکمه به حالت فعال تغییر می کند
حذف تمامی عکس ها: تمامی عکس هایی که هم اکنون مخفی نیستند و در واتس اپ برای شما ارسال شده اند حذف می شوند.
حذف تمامی فیلم ها:تمامی فیلم هایی که هم اکنون مخفی نیستند و در واتس اپ برای شما ارسال شده اند حذف می شوند.

نکته ی مهم: برای اندروید های نسخه 4 به بالا به دلیل وجود باگ .nomedia در هسته ی اصلی سیستم عامل اندروید بعد از فعال سازی برنامه عکس های جدیدی که در واتس اپ دریافت میکنید مخفی نمی شوند. برای مخفی کردن عکس هاس جدید تنها کافی است که یک بار دیگر وارد برنامه شوید و اکنون مشاهده خواهید کرد که دکمه ی جدیدی به نام مخفی کردن فایل های جدید به زیر دکمه ی فعال اضافه شده که فایل های جدیدی را که در واتس اپ برای شما ارسال شده مخفی می کند. این نرم افزار در نسخه اندروید های نسخه زیر 4 این مشکل را ندارد

نکته: دقت کنید که فرآیند مخفی سازی بسته به تعداد عکس ها و فیلم ها ممکن است بیشتر از مدت زمانی که صفحه ی انتظار نشان میدهد به طول بیانجامد. پس دقت کنید که از فشردن دکمه ی فعال و غیر فعال به صورت مدام تا مطمئن شدن از مخفی شدن فایل ها خودداری نمایید.

لطفا با نظرات 5 ستاره خودتان از ما حمایت کنید.

logo-enamad logo-samandehi