لیست خرید (متفاوت)

لیست خرید (متفاوت)

نسخه ۲.۲
<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۳
مگابایت
حجم

برای اولین بار اپلیکیشن لیست خرید با قابلیت🔹 اولویت بندی🔸یادآوری🔹افزودن دسته بندی، فروشگاه، یادداشت🔸وارد کردن قیمت و مقدار🔹جستجو ی محصولات🔸مرتب سازی لیست ها و محصولات🔹افزودن تصویر به محصول🔸تحلیل آماری لیست ها و محصولات و...
با ما همراه باشید.


لیست خرید کامل ترین برنامه در این زمینه و شامل ابزار های مختلف است برای خریدی های شما. از آن جا که لیست خرید به طور معمول یک برگ کاغذ است، امکان گم شدن، آسیب دیدن و فراموش کردن آن بسیار است. اما امروزه تلفن همراه هر شخص آخرین چیزی است که ممکن است فراموش شود. تهیه ی لیست خرید بر روی کاغذ (علاوه بر تخریب محيط زيست)، بخش های محدودی دارد هم چنین شما نمی توانید به لیست خرید کاغذی یادآوری، اولویت بندی، یادداشت یا تصویر اضافه کنید چرا که این کار ها فعالیت هایی زمان بر است و اغلب غیر ممکن. اما می توانید همه ی این کار ها و بسیاری کار های دیگر را به سادگی و در کم ترین زمان ممکن با اپلیکیشن لیست خرید انجام دهید.اکنون به شرح بخش های اصلی برنامه می پردازیم:


🔲 افزودن لیست:


در این بخش علاوه بر نام لیست، یادداشت و اولویت بندی امکان افزودن زمان بندی و آمار نیز به لیست وجود دارد. هم چنین می توانید مشخص کنید که چند دقیقه/ساعت/روز یا هفته قبل از زمان تنظیم شده یادآوری صورت گیرد.


🔳 افزودن محصول:


در این بخش شما امکان وارد کردن نام محصول، مقدار و قیمت را دارید. هم چنین می توانید یادداشت، دسته بندی، فروشگاه و یک تصویر (ممکن است برای بعضی از محصولات خاص نیاز به تصویر آن نیز داشته باشید) را به مشخصات محصول بیفزایید و در پایان به وسیله مقدار و قیمت محصول وارد شده قیمت کل آن را مشاهده نمایید (یعنی لازم نیست که قیمت کل محصول را وارد کنید تنها کافیست مقدار لازم را به همراه قیمت یک واحد از آن محصول وارد نمایید تا قیمت کل محصول یا محصولات را مشاهده نمایید)


🔲 آمار ها:


این بخش همان طور که از اسمش پیداست برای تحلیل آماری و نموداری محصولاتی است که بررسی (تهیه یا خریده) شده اند. برای افزودن آمار به هر لیست می توان آن را از خود لیست یا تنظیمات به طور پیش فرض فعال کرد. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید در آمار دسته بندی های مختلفی بر اساس قیمت و مقدار هر محصول وجود دارد که به شما این امکان را می دهد داده های خود را به صورت نمودار های قابل فهم ارزیابی کنید (مثلا می توانید هزینه ی صرف شده برای هر محصول را در طول هفته یا ماه ببینید یا...)


🔳 تنظیمات:


در این بخش گزینه های متفاوتی وجود دارد که می توانید هر یک از آن ها را شخصی سازی کنید. مثل جعبه ی موقعیت یا حرکت محصولات بررسی شده به انتهای لیست. یادآوری که با فعال نمودن آن امکان تنظیم یادآوری برای هر لیست را خواهید داشت. فعال نمودن ٱمار ها به صورت پیش فرض و نیز انتخاب واحد پول از دیگر ویژگی های جالب این برنامه می باشد


تاکنون بخش های اصلی برنامه بیان شد. حال به بررسی ویژگی های برنامه می پردازیم. 


ویژگی ها :


لیست ها


📌امکان مرتب سازی لیست ها


📌قابلیت ویرایش،تکثیر،حذف و اشتراک گذاری هر لیست


📌قابلیت حذف چند تایی لیست ها


📌مشاهده ی توضیح کلی در رابطه با هر لیست با لمس علامت "↓" در کنار هر لیست


محصولات


📌امکان مرتب سازی محصولات بر اساس گزینه های مختلف


📌قابلیت ویرایش، حذف و اشتراک گذاری هر محصول


📌قابلیت حذف چند تایی محصولات


📌مشاهده ی مقدار، قیمت، یادداشت و تصویر هر محصول با لمس علامت "↓" در کنار هر محصول


📌قابلیت یافتن هر محصول با لمس علامت ذره بین موجود در نوار ابزار


📌دوربین اختصاصی برنامه


✅نوار عمودی موجود در کنار هر لیست به طور پیش فرض به رنگ آبی است. اگر از زمان بندی لیست گذشته باشد و هنوز هم تعدادی از محصولات بررسی نشده در لیست باشد، رنگ نوار به قرمز و اگر تمام محصولات بررسی شوند، رنگ نوار به خاکستری مبدل می شود. هم چنین در یادآوری رنگ نوار به زرد تغییر می یابد


✅اگر اولویت یک لیست بالا باشد، یک علامت تعجب زرد رنگ برای آن لیست جهت یادآوری بيش تر نمایش داده می شود


✅پیشنهاد کلمات: ذخیره ی نام محصولات در حافظه برنامه که پس از زدن حروف اول، نام مشخص شده نمایان می شود


نکات:
🔷🔹امیدواریم ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع کنید و با امتیاز خود به برنامه باعث دلگرمی و ادامه ی کار ما شوید چرا که امید ما برای ساخت محتوای جدید در گرو امتیازات و نظرات شما عزیزان است. 🔶🔸قسمت نظرات برای امتیاز و تعریف قابلیت های برنامه برای دیگر کاربران است و برای ارتباط با ما و بیان سوالات پیشنهادات، انتقادات و هرچیز دیگری فقط با رایانامه تیم ما در ارتباط باشید. چرا که به مواردی که در نظرات مطرح می شود هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.


سپاس از شما به خاطر خواندن این مطلب 🌷

logo-enamad logo-samandehi