Coursera: Online courses

Coursera: Online courses

نسخه ۳.۵.۲
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

در یک چشم به هم زدن هر آن‌چه که نیاز دارید یاد بگیرید!
با coursera یادگیری رایگان٬ نامحدود و آنلاین در یک چشم به‌هم زدن بر روی دستگاه اندرویدی شماست!
این برنامه ارتباط تنگاتنگی میان دانش‌آموزان و اساتید سراسردنیا ایجاد می‌کند. شما می‌توانید در دوره‌های آنلاین مورد علاقه خود ثبت نام کنید٬ در کلاس ها شرکت کنید٬ آزمون دهید و گواهی‌نامه کسب کنید و هر آن‌چه می خواهید یاد بگیرید!

در رسانه‌ها

دوره‌های آنلاین با Coursera

تحصیلات یکی از مهمترین امور برای ترقی شخص و جامعه است. اما همه به یک اندازه از امکانات تحصیل برخوردار نیستند و مطمئنا تمام دانشگاه‌ها هم در یک سطح دوره‌های آموزشی خود را تشکیل نمی‌دهند. اما اگر شما در یک شهر کوچک زندگی می‌کنید که دسترسی به دانشگاه‌های رده بالا ندارید به این معنا است که حق برخورداری از آن‌ها را ندارید؟ خیر. هرکسی در هرجایی باید بتواند از دوره‌های آموزشی‌ای که دوست دارد در سطوح بالا برخوردار شود. خوشبختانه این امکان از طریق دانشگاه‌های مجازی برای هرکسی در هرجای کره زمین ایجاد شده است. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک کامپیوتر و یا حتی تبلت و گوشی موبایل و دسترسی به اینترنت است!

زوم‌اپ: Coursera، دانشگاهی در جیب شما!

کورسرا یک سرویس رایگان است که به کمک آن می‌توانید در کلاس های مجازی مفید و متنوع با تدریس اساتید معتبر شرکت کنید. نقطه قوت این سرویس ارایه طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی و شیوه آموزش مجازی در طول دوره‌ای مشخص در زمان‌های از پیش تعیین شده است.

logo-enamad logo-samandehi