پاسور - بی دل

پاسور - بی دل

نسخه ۱.۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

بازی مهیج و معروف بی دل که از دسته بازی های "پاسور" می باشد.
 

** در این نسخه از بازی شما 12 دست بازی می کنید که البته با تهیه نسخه کامل می توانید هم با هوش مصنوعی قوی تر وهم تعداد دست بیشتر بازی را ادامه دهید. **

معرفی بازی:
این بازی یکی از چندین بازی مختلفی هست که با کارت های بازی میشه انجام داد.تو ایران این بازی رو به اسمبیدل میشناسن.معمولا هم کمتر از بقیه بازی ها انجام میشه.امتیاز کارتها تو این بازی هم مثل بقیه بازیهاست.یعنی کارت بیبی پیک 13 امتیاز و هرکدوم از دل ها هم یک امتیاز دارن. این بازی بعد از انجام ده دست یا بعد از اینکه یکی از بازیکن ها به امتیاز بیشتر از 100 رسید تموم میشه. برنده این بازی کسیه که امتیازش از بقیه کمتر باشه.
 
شروع بازی:
این بازی با 52 کارت شروع میشه و 4 شرکت کننده داره که به هرکدوم ازاونا 13 کارت تصادفی داده میشه. توی دست اول از 10 دست شما به انتخاب خودتون 3 کارت از بین کارتهاتون جدا میکنید و به نفر سمت چپیتون میدید و توی دست های بعدی هم به ترتیب به نفر جلوییتون و به نفر سمت راستی و بعدشم هیچ کارتی جدا نمیکنید. به همین ترتیب پخش کارت تا انتهای بازی ادامه داره. دست اول اینجوری شروع میشه که کسی که کارت 2 گشنیز دستشه با گذاشتن اون کارت بازی رو شروع میکنه.


استفاده از کارت های دل:
برای استفاده از کارت های دل باید اول صبر کنید تا اصطلاحا دل شکسته بشه بذارید با مثال توضیح بدم که راحت تر متوجه بشید.فرض کنید یکی از بازیکن ها دست رو با گشنیز شروع کرده. اگه کارت گشنیز داشته باشید باید از اون استفاده کنید ولی اگه تو کارتهاتون گشنیز ندارید یا باید از خشت و یا از پیک استفاده کنید یا اگه بخواید یکی از کارت های دل. به استفاده از کارت دل تو زمانی که کارتی که لازم هست رو ندارید میگن دل شکوندن. تا قبل از شکسته شدن دل کسی حق استفاده از دلهارو نداره.


بامپ یا Shot the Moon:
با انجام این کار تو هردست امتیاز شما صفر میشه و به امتیاز هر کدوم از حریفاتون 26 امتیاز اضافه میشه یعنی تقریبا میشه گفت خوش به حالتون میشه.برای انجامش باید تمام کارت های دل و کارت بیبی پیک رو از بقیه بگیرید. دقت کنید که تو هردستی این کار رو امتحان نکنید چون اگه نتونید یکی از 14کارت لازم رو بگیرید اونوقت حسابی از بقیه عقب میفتید.قبل از انجامش ببینید کارت های سر یعنی شاه ها بیبی ها سربازها و تکها دست شما هست یا نه.البته معلومه که هیچوقت اینا همزمان دست یک نفر نیستن پس باید ترکیبی از این کارتها رو داشته باشید تا بتونید با استفاده از اونها حریفارو بیچاره کنید!!

و مهم:

۱- امکان بازی دونفره یا آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و حریف در بازی هوش مصنوعی می‌باشد.

۲- پرداخت مالی برنامه مربوط  به رفع محدودیت بازی بوده و برنامه فاقد هرگونه پرداخت مالی و امکان شرط‌بندیست.

کلمات کلیدی:

پاسور حکم ، پاسور شلم ، پاسور 21 ، حکم آنلاین ، پاسور 11 ، هفت خبیث

 

logo-enamad logo-samandehi