وایفای هوشمندتر

وایفای هوشمندتر

نسخه ۱bp
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

گوشی همراه شما بلافاصله بعد از روشن شدن، همواره با دکل های مخابراتی در حال برقراری ارتباط است که این مکانیزم امکان تماس و یا ارسال و دریافت پیامک را در هر لحظه فراهم می کند. این برنامه تنها با ذخیره شناسه هر دکل و بدون استفاده از GPS دستگاه، مکان هایی که شما قبلا از وایفای استفاده کرده اید را شناسایی و ذخیره می کند و به این شکل با ورود به ناحیه مورد نظر (خانه، محل کار، ...) وایفای دستگاه شما را روشن و به محض خروج  آن را غیر فعال می کند.


چرا این برنامه را نصب کنم؟


 - کاهش مصرف باتری؛ این برنامه وایفای دستگاه را در محدوده هایی که شما از وایفای استفاده نمی کنید، معمولا در طول مسیر رفت به و برگشت از محل کار، سفرهای دورن شهری روزانه و ... غیر فعال می کند که این مصرف باتری را تا حد زیادی کاهش می دهد.


- بالا بردن امنیت دستگاه؛ اتصال به شبکه های باز از آنجایی که مجهز به هیچ گونه رمزنگاری امنیتی نیستند، حریم خصوصی شما را جدا به خطر می اندازد. این شبکه ها که در غالب سرویس های وایفای رایگان در مجتمع های تجاری و رفاهی، دانشگاه ها، کافی شاپ ها ورستوران ها و ... ارائه می شود، این امکان را برای هکرها فراهم می کند تا به تمام اطلاعات دستگاه شما از تصاویر، ویدیوها، رمزهای بانکی تا مخاطبین دسترسی پیدا کنند. اتصال به این شبکه ها در بسیاری از موارد بدون اطلاع شما و تنها به دلیل اینکه وایفای دستگاه شما روشن است انجام می شود. با نصب این برنامه وایفای دستگاه و اتصال به اینترنت تنها در مکان هایی که خود کاربر اجازه آن را می دهد، صورت می گیرد.


بعد از نصب این برنامه متوجه خواهید شد که وایفای در محدوده وسیعی فعال است. نگران این موضوع نباشید چراکه برنامه در حال جمع آوری داده های لازم برای آموزش شبکه است. بعد از سه تا چهار روز، بسته به مدت زمان اتصال به شبکه، دکل هایی که بیشترین شانس را دارند، ذخیره و سایر دکل ها حذف خواهند شد.

logo-enamad logo-samandehi