فلوت

فلوت

نسخهٔ ۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی موسیقی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ مرداد ۱۳۹۳
فلوت

فلوت

Galaxy Coders
نسخهٔ ۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی موسیقی
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ مرداد ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار فلوت یک برنامه شبیه ساز فلوت می باشد که شما می توانید با دمیدن در میکروفن گوشی خود مانند یک ساز واقعی فلوت نوازی کنید. برای کار با نرم افزار توصیه می شود که حتما راهنمای آن را قبل از استفاده بخوانید.


راهنما:

برای نواختن در حالتی که دمیدن فعال نیست تنها کافیست که یکی از کلید ها را فشار دهید. کلید دیز برای بالا بردن نت فعلی به اندازه نیم پرده است که باید آن را به همراه یک نت دیگر به طور همزمان فشار دهید.
در حالتی که دمیدن فعال است برای نواختن باید همزمان در میکروفون فوت کرده و یکی از کلید ها را فشار دهید البته به چند نکته توجه شود. یکی اینکه محیطی ساکت را برای نواختن انتخاب کنید، تا صداهای اضافی مانع تشخیص فوت کردن شما در میکروفن نشود.
نکته بعدی این است که اگر صدای پخش شده از نرم افزار زیاد باشد همان صدا به عنوان فوت به ورودی میکروفون در نظر گرفته می شود و نتیجه این است که صدا دیگر با قطع شدن فوت شما قطع نمی شود. برای حل این مشکل چند راه وجود دارد.
راه اول این است که صدای گوشی را کم کنید در این حالت دیگر اثر فیدبک صدا از بین می رود. راه دیگر این است که در قسمت تنظیمات حساسیت میکروفون را تا آن جا که امکان دارد و مانع از تشخیص فوت شما نمی شود کم کنید.
و اما بهترین راه استفاده از هندز فری یا هدست می باشد. البته باید توجه داشت که در بعضی از گوشی ها باید مراحل زیر برای استفاده از هدست انجام شود. در غیر این صورت نرم افزار کار نمی کند.
ابتدا به قسمت تنظیمات رفته و حالت دمیدن را فعال می کنیم. سپس از نرم افزار خارج می شویم. در مرحله بعد هدست را وصل کرده. و در مرحله آخر دوباره وارد نرم افزار می شویم. البته این مراحل تنها برای بعضی از گوشی ها نیاز است و در بقیه گوشی ها همان لحظه که هدست را وصل کردید نرم افزار آماده است.

با نصب این نرم افزار فلوت های زیر را در یک برنامه دریافت کنید :
- Flute
- Bagpipe
- Pan Flute
- Shakuhachi
- Ocarina
- Sweet Flute
- Whistle

نرم افزار به صورت رایگان می باشد اما در صورت تمایل برای استفاده از امکانات اضافی نرم افزار می توانید آن را به نسخه کامل برنامه ارتقاء دهید.

توجه :
در حال حاضر نسخه کنونی برنامه بر روی بعضی از گوشی ها ( فقط در صورتی که حالت دمیدن فعال باشد) کمی با تاخیر کار می کند. ما تلاش می کنیم این مشکل در نسخه های بعدی برطرف شود.

با امتیازات خود ما را در ارتقاء برنامه یاری کنید. چون این نرم افزار روی بعضی از گوشی ها خوب کار نمی کند ما این نرم افزار را به صورت رایگان در سایت قرار دادیم تا فقط کسانی که از نرم افزار راضی بودند اون رو خریداری کنند. پس لطفا از دادن نظر منفی به دلیل اینکه روی گوشی شما خوب اجرا نمیشه خودداری کنید.

نظرات کاربران - ۹۹ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محسن not8
محسن not8
۱۳۹۳/۰۵/۲۵
بدرد نمی خورد
xperia L
xperia L
۱۳۹۳/۰۵/۲۸
حقیقت من نصب کردم صدا نمیداد.
mhosein
mhosein
۱۳۹۳/۰۵/۲۶
خدا بووود.فقط اگه نت های آموزشی هم توش بذاری دیگه برنامه رو دستش نیست:))))))