آموزش لغات پرکاربرد لانگمن

آموزش لغات پرکاربرد لانگمن

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

اگر کسی هنگام گوش دادن به زبان انگلیسی بتواند کلمات شنیده شده را تشخیص دهد، بخش قابل توجهی از مسیر را طی کرده است، بدون اینکه حتی معنی کلمه مذکور را یاد گرفته باشد. تجربه سال‌ها کار در تولید نرم افزارهای مختلف آموزش زبان مخصوصا دستیار آموزش انگلیسی ثابت کرده است که زبان آموز  قبل از هر چیزی بایستی بتواند کلمات شنیده شده را تشخیص دهد(Listening). لذا در لانگمن انگلیکس با بررسی منابع مختلف آموزشی، الگوریتمی طراحی شده است که فراگیران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن توانایی لازم را در تشخیص کلمات شنیده شده، کسب نمایند. 

  مشخصات کلمه: 

بدیهی است که یادگیری پارامترهای مختلف یک پدیده در آن واحد بسیار مشکل است. بنابراین وجود روشی برای جداسازی این پارامترها ضروری است. هر کلمه انگلیسی دارای پنج فاکتور مختلف شامل تلفظ، تشخیص، املاء، معنای انگلیسی به فارسی و برعکس می باشد که تمرکز بر روی یک وجه از کلمه در فرآیند یادگیری، سرعت و سادگی کار را بهبود می‌بخشد. لانگمن انگلیکس مدرسه‌ای با پنج کلاس درس با امکانات متعدد بوده که در هر کلاس فقط بر روی یک جنبه از کلمه تمرکز شده است. روال کار در ادامه توضیح داده خواهد شد. 

محتوای نرم افزار لیست  Longman Communication 3000  شرکت لانگمن می باشد. به گفته این شرکت لیست مذکور از بین ۳9۰ میلیون کلمه انتخاب شده و شامل ۸۶% لغات به کار رفته در انگلیسی گفتاری و نوشتاری روزمره است. 

امکانات نرم افزار 

  • برای هر لغت فونتیک، تلفظ طبیعی انسانی، معنی فارسی، جملات مثال با تلفظ انسانی وجود دارد. 

  • کاربر می تواند در فرآیند تمرین فقط بر روی یک وجه کلمه مثلا تلفظ تمرکز نماید. 

  • امکان دیکته کردن مجموعه‌ایی از کلمات انتخاب شده کاربر برای تمرین املاء و تشخیص لغات انگلیسی با کنترل زمان توقف بعد از تلفظ هر کلمه 

  • امکان گروه بندی کلمه یا مجموعه‌ایی  از کلمات برای هر کلاس 

  • امکان جستجوی کلمه، فونتیک و ترجمه کلمات موجود 

  • آمار گیری از روند تمرین 

  • تنظیمات مختلف نرم‌افزاری 

این اپلیکیشن برای اندروید 4.4 به بالا قابل اجرا می باشد.  

کد شامد اپلیکیشن: 1-2-747543-63-0-1  

logo-enamad logo-samandehi