Apple .(راز ثروتمند شدن )

Apple .(راز ثروتمند شدن )

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

                                     [ به نام خدا ]


پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:


عبادت ده قسم است که نه قسمت آن در طلب حلال است.


 


اپلیکیشن Apple  -  راز درآمد میلیونی در کوتاه ترین زمان ممکن + 22 روش کسب درامد   اینترنتی - 100 درصد تضمین می شود .- کتاب راز ( secret ) 


 


این برنامه در جاهای مختلفی از فضای مجازی به فروش می رسد و به تازگی در کافه بازار بارگذاری شده است و طبق نظر سنجی انجام شده حدود 97 درصد از کاربران از این برنامه راضی بوده اند و به نتیجه ی مطلوب رسیده اند . 


این اپلیکیشن با سایر برنامه های کسب درامد متفاوت است و ما در این بسته آموزش کسب درامد بیش از 22 روش مطمئن کسب درامد را همراه با آموزش کامل به شما یاد می دهیم که این روش ها از ده ها روش درامد زایی که در برنامه های مختلف و اینترنت و فضای مجازی با آن ها برخورد داشته اید بهتر و مطمئن تر بوده و زود تر به نتیجه می رسید. به علاوه یک راز درامد دیگری که از همه ی روش ها بهتر است که با حتی یک روز تلاش می توانید به درامد خوبی بین چند صد هزار تومان تا حتی ده ها میلیون تومان دست پیدا کنید .


که این روش ها به علاوه ی راز آخر حاصل تجربه ی چندین سال من در زمینه ی کسب درامد از طریق موبایل یا کامپیوتر و اینترنت است. 


 


این راز نتیجه ی تجربه های چند سال است که در اختیار شما قرار می گیرد . بعد از دانلود برنامه خواهید توانست درآمد میلیونی تنها با یک روز تلاش بدست آورید


 


این بسته شامل موارد زیر است :


1. راز مهم کسب درآمد میلیونی تنها در یک روز ( بهترین روش درامد زایی )


2. بیش از 22 روش کسب درآمد آسان با اینترنت و موبایل یا کامپیوتر با آموزش  کامل آن و آموزش تصویری


3. راز موفقیت ثوتمند ترین افراد از جمله بیل گیتس ( رئیس شرکت مایکروسافت ) و استیو جابز ( رئیس شرکت اپل ) 


4. علت موفقیت ثروتمندترین شرکت های جهان 


5. کتاب راز secret : که راز های بسیار جالبی از جهان و پیرامون  به گفته ی بزرگترین دانشمندان جهان در این کتاب گفته شده است


همراه با طراحی زیبا 


لطفا هر گونه نظر یا انتقاد از برنامه دارید را بدهید و هرگونه کم و کاستی در برنامه داشت به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری شود . 


با تشکر 


 


کلید واژه


راه کسب درآمد - بدست آوردن پول - درآمد میلیونی یک روزه - راز ثروت - موفقیت در اقتصاد - راز شرکت Apple - کسب money - 

logo-enamad logo-samandehi