My Town Home: Family Playhouse

My Town Home: Family Playhouse

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی کودک
My Town Home: Family Playhouse

My Town Home: Family Playhouse

My Town Games Ltd

error این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است

نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی کودک

معرفی برنامه

بازی My Town Home؛ یک خانواده‌ی شاد داشته باشید

خانه‌داری و داشتن یک خانواده‌ی شاد موضوع به نظر ساده‌ای می‌آید اما از درون چالش‌هایی هم دارد. باید به موقع غذا پخت، لباس‌ها را آماده کرد، مهمانی را به خوبی برگزار کرد و ... . چنین موضوع جالبی را کمتر در ویدیوگیم‌ها دیده‌اید. حال شما با دانلود بازی My Town Home: Family Playhouse باید تلاش کنید که به بهترین شکل خانه‌داری کنید و یک خانواده‌ی شاد بسازید.

 

ویژگی‌ها

  • یک ویدیوگیم شاد و رنگارنگ
  • مفرح برای کودکان
  • کمک به خلاقیت و تخیل کودکان
  • محیط‌های متنوع خانه
  • گیم‌پلی خوب و ساده
  • گرافیک هنری زیبا

 

درباره بازی خانواده My Town Home: Family Playhouse

در این بازی شما کنترل یک خانه و خانواده‌ی عروسکی را برعهده دارید. از لباس پوشاندن تن کودکان، صبحانه پختن تا تولد گرفتن و شستن ظرف و ظروف. آنقدر کارهای مختلف می‌توانید در این بازی انجام دهید که کم کم احساس ِخانه‌ی واقعی خودتان را به شما می‌دهد. یک خانه‌ی پر از تخیل برای همه‌ی سنین (به ویژه برای کودکان) تا بتوانید برای ساعت‌ها خانه‌داری را تجربه کنید. در کل تمام هدف بازی در این است که شما را شاد کند؛ به همین دلیل بازی چندان چالش‌برانگیز طراحی نشده و صرفاً می‌خواهد با تعامل شما با محیط و شخصیت‌های بازی، یک گیم‌پلی ساده و جالبی داشته باشد.

 

گیم‌پلی بازی

روند و گیم‌پلی بازی به صورت کاملاً ساده و سرراست انجام می‌شود. یک خانه‌ی عروسکی با تمام اثاث و لوازم خانه، همراه با شخصیت‌های بامزه‌ی بابا و مامان و بچه‌ها. شما باید زندگی این آدم‌ها را پیش ببرید: یک زندگی معمولی، از صبح تا شب با این شخصیت‌ها زندگی کنید و لذت ببرید.

این بازی برای کودکان از سه سال به بالا مناسب است. نوع طراحی بازی به صورتی است که به کودک کمک می‌کند برای هر کدام از شخصیت‌های بازی داستانی در ذهن بسازد. محیط و خانه‌ی بازی به شکلی است که تقریباً می‌توانید با هر چه که می‌بینید تعامل داشته باشید: تلویزیون را روشن کنید تا پدر مشغول شود، در آشپزخانه به کمک مامان بروید و ناهار را آماده کنید، کودکان را با نقاشی سرگرم کنید.

 

دانلود بازی خانواده از بازار

اگر ویدیوگیمی می‌خواهید که به دور از هیاهو و چالش باشد و برای مدتی شما را با حال خوبی سرگرم کند، احتمالاً بازی My Town Home می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. داشتن یک خانه‌ی عروسکی پر جزییات با اتاق‌های زیاد و پر از لوازم جالب، برطرف کردن نیاز‌های شخصیت‌های بازی و تشکیل دادن یک خانواده‌ی عروسکی شاد، محور این بازی است. بازی  Family Playhouse می‌تواند یکی از بازی‌های محبوب کودکان باشد. 

 

سوالات متداول

در بازی خانواده Family Playhouse می‌توان همه کار کرد؟

دست شما در این بازی بسیار باز است. گیم‌پلی بازی جزییات بالایی دارد و تقریباً می‌توان با هر وسیله و کارکتری در بازی تعامل داشت.

دانلود بازی خانواده برای چه سنی مناسب است؟

این بازی برای کودکان بالای سه سال مناسب است. هر چند نوع طراحی بازی و رنگ و لعاب آن چنان حس خوشایندی دارد که می‌تواند برای هر گروه سنی سرگرمی‌هایی داشته باشد.
 
نظرات کاربران - ۲،۱۶۸ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نارین
نارین
۱۴۰۲/۰۸/۰۶
سلام خیلی بازی باحالی است 🥰🥰🥰🥰
روشا علی صالحی
روشا علی صالحی
۱۴۰۲/۰۷/۰۱
من از بچگیام این بازی را دارم یا بهتره بگم کلشون را دارم این بازی عالی حتما نصب کنید پشیمون نمیشین اگه مفافقین لطفا👍🏻 کنید
بارسلونا
بارسلونا
۱۴۰۲/۰۷/۲۶
سلام این بازی عالیه همش رو دارم و خیلی دوستش دارم واقعا ممنون از سازنده ی این بازی زیبا و قشنگ 🥰❤️