منگنه

منگنه

نسخه ۱.۲.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

سازگار با تمامی نسخه های اندروید زیر 5

منگنه یه بازیه که برای حل کردن مراحلش باید خیلی از حافظه ی خودتون کار بکشین و برید سراغ خاطرات 10 15 سال پیشت که توی ذهنت دارن خاک می خورن :)


تا حالا چقد حافظتونو تمرین دادین ؟ چقد خاطره هاتون رو یاد آوری می کنید؟ می دونستید مهم ترین گام در بهبود حافظه ، تکمیل فرآیند یاد آوری بوده ، و شما اگه خاطرات قدیمی رو با اطلاعات و راهنمایی های اولیه خیلی کم ، یادآوری کنید یه تمرین خیلی خوب برای مغز و فکرتون می شه ؟


این بازی رو هم به صورت یک نفره و هم به صورت دورهمی و چند نفره می شه بازی کرد ، یادآوری خاطرات یا همون احساس نوستالژیکی  یکی از بهترین و لذت بخش ترین حس هایی که هر انسان می تونه تجربه کنه .


روند بازی این جوریه که یه عکس نیمه مرتبط با سوال نمایش داده می شه با کلیک روی آیکون پخش سوال گوینده برات یک جمله که مربوط به سوال می شه رو اجرا می کنه ، و شما باید با توجه به این که اون تصویر رو کجا دیدی و چیزی که از حرف گوینده دست گیرت می شه ، جواب سوال رو پیدا کنی . که ​البته تو این نسخه از برنامه سوالامون مربوط به فیلم و سریال های مختلفیه که قبلا اون هارو دیدی و تو خاطرات شما هست ولی فقط چون اون خاطرات رو خیلی وقته یادآوری نکردی ممکنه یکم برات گنگ باشه .


برای ارتباط با ما در تلگرام می تونید اینجا کلیک کنید.


ما امید واریم از سوال های نسخه ی فیلم و سریال منگنه لذت ببرید ، بخندید و حافظتون رو هم قوی کنید باهاش ،


دل هاتون شاد ، لباتون خندون و حافظتون مثل برق :)

برای دانلود کار های دیگمون اینجا کلیک کنید

logo-enamad logo-samandehi