ساز شناسی

ساز شناسی

نسخه ۲.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۶
مگابایت
حجم

این برنامه یک مرجع کامل معرفی سازهای موسیقی می باشد به همراه عکس آنها و توضیحاتی چون پیشینه تاریخی - اجزای تشکیل دهنده - دامنه صدای ساز - چگونگی نواختن - طریقه کوک - جنس و ....
کلیه سازهای موسیقی در این اپلیکیشن طبقه بندی شده اند و به راحتی ساز مورد نظر قابل یافتن است
دوستان دانلود این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده و در نسخه رایگان از بخش هایی از این اپلیکیشن می تونید استفاده کنید و برای فعال کردن کلیه همه قسمتها باید آن را فعال سازی کنید .قیمت نسبتا بالای این اپلیکیشن به دلیل زحمت بسیار زیاد و وقت زیادی است که صرف ساخت و گرد آوری اطلاعات شده است .به قول دوستی پولی که برای خواندن یک کتاب پرداخت می گردد به مراتب کمتر از هزینه ای است که بابت نخواندن آن در آینده پرداخت خواهد شد .
از آنجایی که آشنایی بیشتر با سازهای موسیقی در کشورمان بین جوانان مورد توجه و علاقه قرار گرفته ، بر آن شدیم این اپلیکیشن را بسازیم تا در هر جایی و در هر زمانی بتوانید بر آگاهی خود در زمینه موسیقی بیافزایید .

این اپلیکیشن برای هنرجویان موسیقی یا دانشجویان رشته موسیقی مرجعی بسیار مفید و همیشه همراه خواهد بود . امید است که مورد توجه و استفاده دوستان قرار بگیرد.

**هشدار: کلیه حقوق این اپلیکیشن در اختیار شخص بنده "مسیح وحیدا" بوده و هرگونه کپی برداری ، فروش و نشر بدون اجازه این اپلیکیشن پیگیری قانونی را دربر خواهد داشت **

logo-enamad logo-samandehi