مالیتو - هوش مالی

مالیتو - هوش مالی

نسخهٔ ۲.۱
۲۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
مالیتو - هوش مالی

مالیتو - هوش مالی

مالیتو
نسخهٔ ۲.۱
۲۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با مالیتو مدیریت مالی تو عوض کن

چرا باید مدیریت مالی یاد بگیرم؟

چون داری آینده مالیت رو خراب می کنی ولی خبر نداری

چون اِنقدر شرایط سخته که اگر یک قدم اشتباه برداری دیگه فرصت جبران نخواهی داشت

شما می تونی با سرمایه گذاری اندک بر روی این اپلیکیشن دیواری از امنیت مالی به دور خانواده تان ایجاد کنید که هیچ چیز توانایی عبور از آن را نداشته باشد.

همین حالا مدیریت مالی رو یاد بگیر

اپلیکیشن مالیتو دانش مالی شماست کافیست یکبار از اصول آن پیروی کنید تا شاهد پیشرفت مالی خود باشد و فرقی هم نمی کند که الان در چه شرایط مالی هستید برای هر سطحی راهکاری مشخص وجود دارد چون این یک دوره آموزشی کامل است.

شما با یادگیری مدیریت مالی می توانید رفتارهای مالی خود را اصلاح کرده و به آنها نظم ببخشید و در دو راهی تصمیمات مالی راه صحیح را تشخیص دهید.

توجه: هیچ چیز ثبات ندارد ولی شما باید ثبات داشته باشید

چگونه؟ کافیست هوش مالی خود را افزایش دهید

 

مالیتو چه کمکی به شما می کند؟

ندانسته پولهای خود را از دست ندهید

در مالیتو مدیریت مالی را بطور کامل می آموزید حتی فوت کوزه گری آن را...

همه ما درگیر پرداخت اجاره،وام بانکی، قسط، بیمه خودرو،مخارج زندگی و... هستیم ولی جای نگرانی نیست چراکه شما می توانید تنها با یادگیری 37 تکنیک کاربردی بصورت مرحله به مرحله مدیریت مالی خود را بهینه کرده و پولهای جیب تان را کمتر هدر بدهید.

 

وقتی بودجه بندی مالی داری پولم داری

برای هر موفقیتی به یک برنامه مشخص نیاز دارید و مدیریت مالی شما هم از این قاعده مستثنینیست. در این بخش از مالیتو برنامه ریزی مالی براساس میزان درآمدتان آموزش داده خواهد شد تا به جای اینکه مخارج زندگی برای پولهای شما تصمیم بگیرند خودتان تصمیم بگیرید که برای چه چیزی هزینه کنید. از طرف دیگر شما نمی توانید با چشمانی بسته مدیریت مالی کنید بلکه ابتدا باید راهی را بیاموزید که هزینه ها را ببینید تا آنها را بتوانید کنترل کنید و گرنه پول از شما فراری خواهد شد.

 

هیچ ثروتمندی به تنهایی ثروتمند نشده

یکی از دلایلی که اکثر مردم سطح درآمدی متوسط رو به پایینی دارند درآمد فعال و محدود شونده آنها است! نه درآمد غیر فعال به عبارت دیگر اکثر افراد به تنهایی در زندگی به دنبال ثروت هستند و به اندازه همان یک نفر هم پول در می آورند که میزان زیادی هم نیست ولی رئیسیک کارخانه ای که 400 نفر پرسنل دارد قطعا اندازه 400 نفر درآمد دارد که می تواند هزینه های آنها را تامین کند و این یعنی درآمد غیرفعال که بدون فعالیت مستقیم شما به دست می آید چون شما به تنهایی نمی توانید به اندازه 400 نفر کار کرده و درآمد کسب کنید.

شاید شما بگویید من آنقدر سرمایه ندارم که بتوانم کسب و کاری بزرگ داشته باشم و پول بیشتر تولید کنم و اینجاست که باید بدانید تنها راه رسیدن به درآمد فعال داشتن یک تجارت بزرگ یا نیروی انسانی بیشتر نیست بلکه راههایی در اپلیکیشن مالیتو وجود دارد که حتی با حداقل امکانات می توانید برای خود درآمد فعال ایجاد کرده و به وضعیت مالی مطلوب برسید.(نقشه راه مشخص شده)


چگونه با کمترین تغییر در شیوه زندگی پس انداز کنم؟

شما برای رسیدن به موفقیت مالی ابتدا باید بدانید چگونه پس انداز کنید تا در گام بعدی بتوانید پس اندازهای خود را به ماشین های پولسازی تبدیل کنید ولی اینجا ایران است با شرایط اقتصادی خاص خودش پس باید بیاموزید که چطور می توانید در ایران پس انداز کرده و آن را به ثروت تبدیل کنید.


به سبک میلیونرهای خودساخته سرمایه گذاری کنید

سرمایه گذاری در یک بازار آشفته نیاز به دانش زیادی دارد تا بتوانید امنیت سرمایه خودتان را حتی در شرایط بی ثباتی اقتصاد تامین کنید. اکنون مالیتو تمامی اصول کلیدی یک سرمایه گذاری سودآور را با حداقل ریسک ممکن به شما ارائهخواهد داد و حتی اگر سرمایه ای برای شروع نداشته باشید راهی در این آموزش برای شما وجود دارد.

 نصب این اُپ آغاز یک تعهد است

شما می توانید بعد از نصب این اپلیکیشن از بخش درباره ما به کانال اپلیکیشن مالیتو بپیوندید و بصورت مادام العمر و اختصاصی از آموزش مدیریت مالی این کانال استفاده نمایید و به مطالب هوش مالی که دیگران دسترسی ندارند بطور کاملا رایگان دسترسی داشته باشید.

 

همین حالا با نصب اپلیکیشن مالیتو بر روی آینده مالی خود سرمایه گذاری کرده و از هدر رفتن پول های خود جلوگیری کنید.

رفاه یک ملت در گروی رفاه مالی هر یک از افراد آن است

تمامی حقوق این اپلیکیشن برای گروه مالی راهی ساده محفوظ است

نظرات کاربران - ۲ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۳۹۸/۱۱/۱۰
ممنون عالی مخصوصا بخش کاهش هزینه ها و سرمایه گذاری