TOEFL Vocabulary Listening + quiz

TOEFL Vocabulary Listening + quiz

نسخهٔ ۱.۱.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
TOEFL Vocabulary Listening + quiz

TOEFL Vocabulary Listening + quiz

App Offline
نسخهٔ ۱.۱.۲
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

برنامه آموزش لغات تافل TOEFL

در دنیای امروز اهمیت تسلط به زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. اما خیلی از افراد، بارها و بارها شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده‌اند و در میانه راه با خسته شدن، از ادامه مسیر منصرف شده‌اند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و یا قصد دارید در آینده در آزمون TOEFL شرکت کنید، دانلود برنامه لغات تافل به شما کمک می‌کند در یادگیری زبان انگلیسی استمرار داشته باشید و با یادگیری لغات ضروری، تسلط خود را روی این زبان افزایش دهید.

 

ویژگی‌ها

  • قابل استفاده به صورت آفلاین
  • یادگیری لغات به صورت دسته‌بندی شده و موضوعی
  • تقویت مهارت ‌Listening از طریق شنیدن لغات
  • بهبود توانایی تلفظ با لهجه صحیح
  • دارای مثال‌ها و توضیحات برای Vocabulary
  • توجه ویژه به لغات پرکاربرد در آزمون تافل
  • امکان شرکت در دو آزمون مختلف برای هر دسته موضوعی

 

درباره برنامه تافل برای اندروید

تمرکز اصلی این برنامه بر تقویت تسلط شما بر زبان انگلیسی و افزایش عملکرد شما در آزمون TOEFL به کمک یادگیری لغات است. بسیاری از افراد این تجربه را دارند که دیکشنری را باز کرده و تلاش کنند از اولین حرف، یک به یک لغات را حفظ کنند. اما معمولا این روند آن‌قدر فرسایشی و ناکارآمد است که افراد قبل از این که به حرف دوم برسند پروسه یادگیری را رها می‌کنند. برنامه آموزش لغات تافل به شما کمک می‌کند این مشکلا را یک بار برای همیشه حل کنید.

در اصل برای تقویت مهارت‌های یک زبان، شما نیاز ندارید از ابتدا به تمام لغات آن زبان مسلط باشید. بلکه کافیست لغات مهم، روزمره و ضروری آن زبان را یاد بگیرید. برنامه تافل برای اندروید با در نظر گرفتن اهمیت هر Vocabulary و قرار دادن آن در دسته‌بندی مرتبط به شما کمک می‌کند لیستی آماده از این لغات ضروری داشته باشید. همچنین دسته‌بندی کردن لغات کمک می‌کند واژگان مرتبط را در کنار هم در ذهن خود داشته باشید و هنگام صحبت کردن درباره یک موضوع به راحتی آن واژه‌ها را به یاد آورید.

 

با دانلود نرم افزار تافل برای اندروید به چه دسته‌بندی‌هایی دسترسی دارم؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم، در این اپلیکیشن به دسته‌بندی‌ها ضروری برای زندگی روزمره و دسته‌بندی‌های پر اهمیت برای آزمون تافل دسترسی دسترسی خواهید داشت. در ادامه بیش‌تر با این دسته‌بندی‌ها آشنا می‌شویم.

 

مکالمات دانشجویی

در آزمون TOEFL اغلب، مکالمات بین دو دانشجو در مورد چیزی که مربوط به زندگی دانشگاهی است را می‌شنوید. برای این‌که بتوانید مهارت‌های زبانی خود را به نمایش بگذارید لازم است Vocabulary مرتبط با این حوزه را به خاطر بسپارید.

لغات مرتبط با غذا

هم در TOEFL و هم در IELTS مبحث غذا و صحبت کردن درمورد آن یک موضوع رایج است. از طرفی حتی برای یک مسافرت ساده نیز نیاز دارید درمورد غذا با دیگران صحبت کنید پس این دسته‌بندی برای شما بسیار پرکاربرد خواهد بود.

انرژی

برای آماده شدن جهت آزمون TOEFL و خصوصا برای آزمون اینترنتی آن لازم است خیلی خوب با واژگان حوزه انرژی آشنا باشید. در بخش‌های ‌Listening و Speaking آیلتس نیز بسیار پیش می‌آید که نظر شما را در این باره بپرسند. استفاده از واژگان پیچیده‌ی این حوزه می‌تواند به خوبی حرفه‌ای بودن شما را نشان دهد.

علوم

چالش برانگیزترین موضوع در آزمون این است که شما باید با بسیاری از کلمات مرتبط با علوم آشنا شوید. سختی این موضوع آن جاست که در این حوزه گاهی حتی لغات مرتبط فارسی را هم به خوبی نمی‌دانیم! اما نگران نباشید زیرا با دانلود برنامه لغات تافل می‌توانید به این دسته از واژگان مسلط شوید.

بیماری

کلمات مربوط به بیماری‌ها جزو کلماتی هستند که خیلی از افراد به خوبی بر آن‌ها تسلط ندارند. به همین دلیل اگر در آزمون یا زندگی روزمره خود به صورت حرفه‌ای از این واژگان استفاده کنید به همه نشان می‌دهید که از تسلط بالایی بر زبان انگلیسی برخوردار هستید.

نظامی

در آیلتس و ‌‌TOEFL بسیار رایج است که نظر شما را درباره موضوعات کلی جهان مانند جنگ، انسانیت و وضعیت کلی کشورها بپرسند. در این زمینه اگر Vocabulary مرتبط را به خوبی نشناسید نمی‌توانید نظرات خود را ابراز کنید و توانمندی شما در استفاده از گرامر نیز پشت ضعیف بودن دامنه لغاتتان پنهان خواهد شد.

طبقه اجتماعی

با رفتن سراغ این دسته‌بندی می‌توانید به لغات مرتبط و مثال‌ها گوش دهید. همچنین با یادگیری تمام واژگان این مبحث می‌توانید توانمندی خود را با شرکت در آزمون‌های پایانی بسنجید.

امور مالی

یادگیری لغات جدید مرتبط با تجارت و امور مالی برای قبولی در تافل امری ضروریست. همچنین اگر قصد مهاجرت دارید مطمئن باشید تسلط به Vocabulary مرتبط به مباحث مالی شما را از گیر کردن در شرایط سخت نجات خواهد داد.

سیاست

این دسته‌بندی نیز یکی از دسته کلمات ضروری برای شرکت در آزمون ‌TOEFL و آیلتس است. زمانی که از شما درخواست می‌کنند نظرتان را درباره وضعیت کلی جهان و سیاست‌های آن بیان کنید، برای نشان دادن مهارت‌های گرامری نیاز دارید که به واژگان این حوزه مسلط باشید.

عدالت

در این دسته به واژگان رایج و پرکاربرد مرتبط با دادگاه‌ها مسلط می‌شوید. ممکن است از شما بخواهند در این باره صحبت کنید که اگر توانمندی قانون‌گذاری داشتید، برای جرایم مختلف چه جریمه‌ای در نظر می‌گرفتید. آن‌جاست که تسلط به این دسته‌بندی به کمک شما خواهد آمد.

دنیای زیرزمینی

با Vocabulary مرتبط با گانگسترها، اراذل و اوباش و سازمان‌های جنایتکار آشنا شوید. این موضوع به جز موفقیت شما در آزمون، لذت دیدن فیلم‌های زبان اصلی را نیز برای شما بیش‌تر خواهد کرد.

خانواده‌ها و دوستی

به نظر همه می‌آيد که به خوبی به واژگان مرتبط با این حوزه مسلط هستند. اما با دانلود نرم افزار تافل برای اندروید متوجه خواهید شد کلمات زیادی وجود دارند که با آن‌ها آشنایی کامل ندارید.

احساسات

در این‌جا لیستی از کلمات مرتبط با احساسات که ممکن است برای امتحان TOEFL به آن‌ها نیاز داشته باشید آورده شده است. شما همواره برای بیان خاطرات گذشته، آرزوهای آینده یا نظر دادن درمورد هر چیزی نیاز پیدا خواهید کرد که از این کلمات استفاده کنید.

جامعه

این دسته‌بندی نیز از سوالات رایج امتحانات است که نظر کلی شما را درباره وضعیت جامعه می‌خواهند و شما باید بتوانید شاخص‌های مختلف در جوامع را با یکدیگر مقایسه کنید.

تحقیق کیفری

با یادگیری آخرین دسته‌بندی پرکاربرد می‌توانید با خیال راحت در امتحانات شرکت کنید و نمرات خوبی کسب کنید.

 

چرا دانلود برنامه لغات تافل را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

اولا این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند به جای صرف زمان بسیار زیاد برای یادگیری تمام لغات انگلیسی، Vocabulary ضروری و پرکاربرد در آزمون‌ها را بشناسید و فقط به سراغ یادگیری آن‌ها بروید. دوما این برنامه با دسته‌بندی کردن لغات به شما کمک می‌کند یک ساختیار صحیح از کلمات مرتبط در ذهنتان داشته باشید و وقتی به سراغ یک موضوع خاص برای صحبت کردن و یا نوشتن می‌روید، بتوانید واژگان جدید و سطح بالای زیادی را در آن حوزه استفاده کنید.

از طرفی با شرکت در آزمون‌های پایانی می‌توانید میزان یادگیری خود را بسنجید و هر زمان لازم شد، مجددا به یادگیری دسته‌بندی قبلی بپردازید. همچنین به شما کمک می‌کند در یادگیری استمرار داشته باشید و با یک برنامه مشخص در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید. گوش دادن به مثال‌ها نیز لهجه انگلیسی شما را بهبود می‌بخشد. به تمام این دلایل دانلود برنامه لغات تافل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

سوالات متداول

آیا برنامه آموزش لغات تافل برای آزمون آیلتس هم کمک می‌کند؟

بله. لغات ضروری و مهمی که شما نیاز دارید برای تسلط به زبان انگلیسی یاد بگیرید یکسان است و تفاوت اصلی این دو آزمون در نوع سوالات آن‌هاست. به همین دلیل می‌توان گفت که با یادگیری واژگان موجود در این اپلیکیشن دامنه کلمات خود را افزایش می‌دهید و با بالا بردن سطح کلی زبانتان برای شرکت در هر آزمونی آماده‌تر از قبل می‌شوید.

آیا مهارت Writing، Speaking و Listening هم به کمک برنامه تافل برای اندروید بهبود می‌یابد؟

بله. شما برای یادگیری نیاز دارید به مثال‌ها گوش دهید. از طرفی وقتی کلمات بیش‌تری بلد باشید و آن کلمات در ذهن شما مرتب شده باشند بهتر می‌تواند در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید. درباره مهارت نوشتن نیز چنین چیزی صادق است به همین دلیل معتقدیم دانلود نرم افزار تافل برای اندروید توانمندی شما در همه زمینه‌ها را افزایش می‌دهد.

بهترین برنامه یادگیری لغات انگلیسی کدام است؟

ما برنامه آموزش لغات تافل را به شما پیشنهاد می‌کنیم زیرا می‌توانید کلمات پرکاربرد را در دسته‌بندی‌های مشخص یاد بگیرید و با شرکت در آزمون‌های این اپلیکیشن میزان پیشرفت خود را بسنجید و برای هر امتحانی آماده شوید.
 
نظرات کاربران - ۱،۶۵۶ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اردشیر
اردشیر
۱۴۰۱/۰۹/۲۰
همه نظر بد دادن منم کلعا نصب نمیکنم
eslam
eslam
۱۴۰۰/۰۵/۱۷
خیلی خیلی بعد
Akbar Rezaey.
Akbar Rezaey.
۱۴۰۰/۰۵/۱۶
خیلی بدبدبدبد