فیلتر آبی برای محافظت از چشم‌ها

فیلتر آبی برای محافظت از چشم‌ها

نسخه ۳.۲.۱
۲۰
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۹
مگابایت
حجم

ابزار مناسب Bluelight Filter!

از آسیب رساندن به چشم‌هایتان پرهیز کنید. نور آبی که از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها منعکس می‌شود باعث آسیب به چشم‌ها می‌شود و حس خستگی چشم و نیاز به خوابیدن را در شما ایجاد می‌کند. این برنامه، نور صفحه‌ی نمایش را کاهش داده و به چشم‌های شما اجازه می‌دهد تا در آرامش باشد.

در رسانه‌ها

Bluelight Filter از چشم‌های شما محافظت می‌کند!

حتما تا به حال شنیده‌اید که نور آبی منعکس شده از گجت‌های هوشمند، باعث آسیب رسانی به چشم‌ها شده و همیشه حس خستگی و خواب آلودگی را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد؛ با استفاده از برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، این دو عضو مهم بدن خود را از آسیب‌های احتمالی مصون نگه دارید!

Bluelight Filter؛ محافظ چشمان شما هنگام مطالعه در تلفن هوشمند

نور آبی که از صفحه نمایش موبایل ساطع می شود، می تواند به چشمان شما فشار وارد کند و باعث اختلال در خوابتان شود. به همین خاطر اپلیکیشن هایی طراحی شده اند که با فیلترکردن این نور،‌ از اثرات جانبی آن بر سلامت شما جلوگیری می کنند. Bluelight Filter با تنظیم رنگ صفحه نمایش، میزان تابش نور آبی را به حداقل خود می رساند تا پس از مطالعه در موبایل بتوانید خواب راحت تری داشته باشید.

موبایل مگ: Bluelight Filter؛ محافظت از چشم با کاهش چشمگیر نور صفحه

صفحه نمایش تلفن های اندرویدی می تواند در شرایط مختلف روشنایی کمتر یا بیشتری داشته باشد؛ به عنوان مثال در محیط های پر نور روشنایی صفحه به بیشترین حد خود می رسد. اما خیل عظیمی از کاربران از میزان حداقل روشنایی صفحه در هنگام شب راضی نیستند و نور به مراتب کمتری را می خواهند تا چشمانشان در تاریکی شب اذیت نشود. این برنامه مشکل شما را تا حد زیادی برطرف می کند...

logo-enamad logo-samandehi