رمان "باد میان درختان بید"(صوت+متن)

رمان "باد میان درختان بید"(صوت+متن)

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان می‌ باشد که توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند.


 کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند.


 


معرفی کتاب باد میان درختان بید اثر کنت گرهم:


با رسیدن بهار و خوب شدن آب و هوا، حوصله ی موش کور خوش قلب داستان از نظافت و تمیزکاری سر می رود. او از خانه ی زیرزمینی خود خارج شده و بعد از گذشت مدتی، به رودخانه ای می رسد که قبلا هرگز آن را ندیده بود. موش کور در آن جا، موش آبی را ملاقات می کند که در این موقع از سال، تمام روزهایش را در کنار آب رودخانه می گذراند. این دو با قایق موش کور به گشتن در رودخانه مشغول می شوند و رابطه ی دوستانه ای میانشان شکل می گیرد. کتاب باد در درختان بید، نوشته ی کنت گرهم، همانند دیگر آثار بزرگ ادبیات کودک، برای بزرگترها هم همیشه جذاب و دلپسند بوده است. با این که این کتاب برای اولین بار در سال 1908 به انتشار رسید و در آن زمان، اتومبیل ها چندان فراگیر نبودند، باد در درختان بید به شکل شگفت انگیزی، توصیفاتی بسیار امروزی از آقای وزغ عاشق سرعت، گورکن مهربان، موش آبی احساساتی و موش کور ماجراجو ارائه می دهد. این رمان از لطافت طبع و سبک نگارش جذاب کنت گرهم بهره مند بوده و داستانی بسیار جذاب و سرگرم کننده درباره ی شجاعت، بخشندگی و از همه مهم تر، دوستی است.


 


امکانات نرم افزار:


متن کامل کتاب به همراه صدای طبیعی و انگلیسی روان


اضافه شدن خلاصه داستان، لیست شخصیت ها و توضیح آن ها و همچنین نقد و بررسی داستان


امکان رفتن به فصل خاص از صفحه فهرست


امکان دسترسی سریع به صفحه فهرست توسط نوار ابزار بالای صفحه


امکان تنظیم فونت انگلیسی، سایز متن و فعالسازی حالت NightMode


با نگه داشتن انگشت خود روی متن و انتخاب یک کلمه یا حتی قسمتی از متن می توانید با انتخاب گزینه ی "Translate" ترجمه متن انتخاب شده را مشاهده کنید.


کنترل کامل پخش صوت با مدیاپلیر مخصوص برنامه

logo-enamad logo-samandehi