همراه معلم

همراه معلم

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

** مقدمه ای درباره برنامه :


برنامه همراه معلم دومین برنامه از مجموعه برنامه های وبسایت یارمعلم به مدیریت قاسم قربانی و با هدف تولید محتوای الکترونیک است که شامل اطلاعات مختلف برای معلمان و والدین در دسته بندی مختلف به صورت آفلاین است . 


** توضیحات بیشتر :


همراه معلم در واقع اپلیکیشنی تحت عنوان دیوایس های اندرویدی هست که قصد داره به دانشجو معلمان ، معلمان و والدین کمک کنه که کودکان الان و قهرمانان فردا را بیشتر بشناسند.


-نکته : مخاطبین این برنامه دانشجو معلمان،معلمان و والدین هستند.


 


** ویژگی های برنامه :


* ظاهری جذاب و ایرانی


* 4 مجموعه توضیحات آفلاین شامل : از بزرگان بیاموزیم ، یک لحظه زندگی ، تجربه سبز و د انستنی ها


 


** مبانی استفاده از هر مجموعه :


از بزرگان بیاموزیم : ما ایرانیان ، از منابع دینی و فرهنگی بسیار معتبری برخوردار هستیم ، پس چه نیکوست که فرزندانمان با ارزش های جامعه خویش آشنا شوند و آنها را در زندگی خود به کار گیرند.


یک لحظه زندگی : ایستگاه زندگی ، نکاتی برای تربیت فرزندان سالم از جنبه های مختلف را در بر دارد و ما در آن می آموزیم که علاوه بر معلم دلسوز بودن ، برای فرزندان خود والدینی همراه با آنها در لحظه های مختلف زندگی باشیم.


دانستنی ها :  نکاتی هستن که به هر معلم یا دانشجو معلمی کمک می کنه که معلومات خود را در زمینه های مختلف از جمله خلاقیت ، کلاس داری ، نظریه های یادگیری و ... افزایش دهد.


تجربه سبز : از عنوان این قسمت پیداست که سعی بر این شده که از تجربه های معلمان موفق در کلاس درس ، بیاموزیم و استفاده کنیم.

logo-enamad logo-samandehi