شهرساز

شهرساز

نسخه V۲.۰.۱
۱۰۰
نصب فعال
خبرها و نشریات
دسته
۵
مگابایت
حجم

اپلیکیشن تخصصی مهندسی شهرسازی و علوم شهری


همواره متخصصین شهرسازی و علوم شهری نیاز به اطلاع و دریافت خبر ها و قوانین جدید شهرسازی دارند ولی متاسفانه سایت و یا نرم افزاری برای این منظور وجود ندارد. شما توسط این اپلیکیشن می توانید از خبر ها و قوانین و مقررات شهرسازی و شهرداری ها بر روی گوشی موبایل خود با خبر شوید و از امکانات تخصصی دیگر آن استفاده نمایید .


همچنین از این پس می توانید با اسکن پوستر همایش ها و کلاس های آموزشی مرتبط با شهرسازی توسط دکمه واقعیت مجازی که در اپلیکیشن شهرساز گنجانده شده است ، مطالب و فیلم های مربوط به آن را مشاهده نمایید .


دانشجویان و شرکت های مشاور شهرسازی می توانند قبل از دفاع و ژوژمان طرح و شیت های خود را برای ما ارسال کنند تا مستندات و فیلم های ضمیمه آن را به صورت واقعیت مجازی در طرح مربوطه وارد نماییم تا توسط این اپلیکشین کاربران و بازدیدکنندگان بتوانند هنگام مشاهده شیت ها ، فایل های ضممیه و فیلم های تکمیلی آن را نیز دانلود نمایند .


همچنین می توانید صفحات مجلات و ژورنال های تخصصی شهرسازی را اسکن نموده و فیلم و مقالات ضمیمه شده به آن را در گوشی موبایل خود مشاهده نمایید .لیست این مجلات در قسمت اعضای طلایی قابل مشاهده می باشد وبه تدریج اضافه می شود . برای عضویت طلایی باید در اپلیکیشن دارای حساب کاربری باشید .


این نخستین و تنها اپلیکیشن تخصصی در حوزه مهندسی شهرسازی و علوم شهری است و نیاز است با نظرات شما بهتر و کامل تر شود .


 


با تشکر ویژه از کافه بازار به خاطر حمایت همیشگی


به امید پیشرفت علم و هنر شهرسازی و ایرانی آباد

logo-enamad logo-samandehi