+۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

myChem بانک اطلاعات مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور را راه اندازی کرده است و متخصصین صنایع شیمیایی با استفاده از این بانک اطلاعاتی و فیلترهای هوشمند آن در کوتاه ترین زمان ممکن و به سهولت می توانند به جستجوی مواد بپردازند و پس از مقایسه نتایج، مناسبترین ماده را برگزینند.

در صفحه مربوط به هر ماده، تمامی اطلاعات لازم از قبیل دسته بندی موادی، دسته بندی کاربردی، تولید کننده، فرایند های مربوط به ماده، مزایا، کاربردها، شرایط نگه داری و لیست کاملی از داده های فنی آن قابل مشاهده می باشد.

در نهایت اطلاعات تماس شرکت های تامین کننده محصول نیز ارائه شده است تا کاربر در صورت نیاز به راحتی بتواند با شرکت ارتباط برقرار نماید.

ویژگی های بارز بانک اطلاعاتی myChem

-دسته بندی های مختلف به صورت میکرو طبقه بندی، اعم از دسته بندی های کاربردی، ماهیت شیمیایی و عملکردی ماده

-پشتیبانی از زبان انگلیسی علاوه بر نسخه فارسی

-دسته بندی شرکت های تامین کننده بر مبنای شرکت های تولیدی و بازرگانی و امکان مشاهده اطلاعات تماس آن ها

ارتباط مستقیم و بیواسطه با شرکت های تامین کننده

myChem این امکان را فراهم نموده تا انواع درخواست های خود در خصوص یک محصول را به صورت مستقیم به شرکت های تامین کننده ارسال نمایید تا کارشناس مربوط پاسخگوی درخواست شما باشد.

انواع درخواست ها در خصوص یک محصول: 

- مشاوره و اطلاعات فنی

- درخواست نمونه

- درخواست قیمت

- درخواست خرید و پیش فاکتور

ابزارهای جستجوی پیشرفته و سهولت انتخاب مواد

نوع ماده و حوزه کاربرد آن

یافتن مواد موردنظر از میان بیش از 300 نوع دسته بندی موادی شامل انواع رزین، پلیمر، مونومر، پیگمنت، افزودنی و حلال ها به همراه حوزه های کاربردی و فرایندی از قبیل صنایع رنگ و پوشش، صنایع پلیمر، صنایع چسب، صنایع آرایشی بهداشتی و ...

شرکت تولیدی یا بازرگانی

امکان فیلتر مواد بر مبنای برندهای معتبر بین المللی و داخلی و همچنین شرکت های تامین کننده مرتبط از میان بیش از 150 شرکت تولیدی و بازرگانی فعال در حوزه صنایع شیمیایی داخل کشور.

مناسب برای و تقویت شده با ...

با بهره گیری از این فیلتر به راحتی می توان افزودنی های مناسب برای یک نوع رزین یا پلیمر خاص را یافت. از طرفی چنانچه در جستجوی کامپاند یا مستربچ هستید که با یک ماده خاص تقویت شده است، این ابزار به انتخاب شما کمک خواهد کرد.

 

شرح کامل خدمات myChem در بروشور سامانه ارائه شده است که در لینک زیر قابل دانلود می باشد:
http://mychem.ir/mychem-brochure.pdf

 

اپ اندروید myChem نیازمند اندروید 4.1 به بالا است.

logo-enamad logo-samandehi