تلبورس - تحلیل حرفه‌ای بورس

تلبورس - تحلیل حرفه‌ای بورس

نسخهٔ ۱.۳.۰.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳۵۴ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
تلبورس - تحلیل حرفه‌ای بورس

تلبورس - تحلیل حرفه‌ای بورس

تلبورس
نسخهٔ ۱.۳.۰.۰
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۳۵۴ کیلوبایت
آخرین بروزرسانی ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

🚀  نه تنها اخبار و داده‌های خام بازار، تلبورس با استفاده از تحلیل داده و هوش‌مصنوعی در بدست آوردن درک عمیق‌تر، داشتن تحلیل با کیفیت‌تر و رسیدن به انتخاب بهتر  به شما کمک می‌کند.


🔷 تحلیل حرفه‌ای‌تر با استفاده از تحلیل داده و هوش‌مصنوعی

تلبورس با استفاده از تحلیل داده و هوش‌مصنوعی به شما کمک می‌کند که در زمان کوتاه‌تر تحلیل عمیق‌تری داشته باشید. ما اطلاعات تابلو و پیام‌های سهم‌ها را تحلیل کرده اطلاعات منحصر بفردی از قبیل امتیاز حقیقی ، امتیاز حقوقی ، نمایش نقاط خرید و فروش حقوقی و تحلیل پیام‌های سهم در شبکه‌های اجتماعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. با استفاده از این اطلاعات شما می‌توانید با کیفیت بالاتری تحلیل و بهتر تصمیم‌گیری کنید.


🔷 ساخت سبد مجازی و دنبال‌کردن بازدهی سهم‌ها

📊با استفاده از تلبورس می‌توانید سبد بسازید و کافی است سهم خود را به سبد موردنظرتان اضافه کنید. بازدهی سهم بصورت خودکار محاسبه می‌شود. 


🔷دسترسی آسان و سریع به اخبار و تحلیل‌های سهم‌تان 

📰 ما اخبار و تحلیل‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی درباره سهم‌های شما منتشر می‌شود را از حدود 500 منبع برگزیده جمع‌آوری کرده و در دسترس شما قرار می‌دهیم. فراتر از پیام‌ها با استفاده از هوش‌مصنوعی صدها و یا هزاران پیامی که در بازه‌های مختلف تولید شده تحلیل کرده، مثب و منفی بودن پیام‌ها را می‌سنجیم و به شما کمک می‌کنیم تا به سرعت متوجه شوید که در بازه‌های زمانی مختلف پیام‌ها مثبت یا منفی بوده‌اند. آیا نظر بازار به سهم مثبت بوده یا بدبین بوده‌اند.


🔷 لحظه به لحظه با بازار همراه باشید

📉برای اینکه بدانید وضعیت کلی بازار به چه صورت است و بتوانید روند آینده را تشخیص دهید بهترین جا نبض بازار تلبورس است. با استفاده از این قسمت می‌توانید به اطلاعات ارزشمندی از قبیل روند شاخص  کل و شاخص هم‌وزن، تعداد سهم‌های مثبت و منفی در دقیقه، تعداد سهم‌های بالاتر و پایین‌تر از پایانی، صف خرید و فروش و ارزش صف‌ها، سرانه خرید فروش دقیقه‌ای و ... دسترسی داشته باشید. با استفاده از این اطلاعات با کیفیت نبض بازار در دستان شماست.


🔷 حرفه‌ای تابلوخوانی کنید

🔍 برای تابلوخوانی تلبورس با استفاده از اطلاعات و نمودارهای تکمیلی مانند سرانه خرید و فروش حقیقی، نسبت حجم معاملات روز به هفته، نسبت حجم به شناوری، نسبت حجم به حجم معاملات ماه و ... ابزارهایی در اختیار شما قرار می‌دهد که تحلیل باکیفیت‌تری داشته باشید.


مهمترین ویژگی‌های تلبورس

🔷 تحلیل رفتار معاملاتی حقیقی و حقوقی

🔷 تحلیل نظرها و پیام‌های شبکه‌های اجتماعی برای هر سهم

🔷اطلاعات مربوط به نوع خرید و فروش حقوقی‌های سهم در بازه‌های زمانی مختلف

🔷دسترسی راحت به پیام‌ها و اخبار سهم‌ها

🔷ساخت سبد و دنبال کردن بازدهی سهم‌ها

🔷اطلاعات مربوط به روند کلی بازار با استفاده از نمودارهای کاربردی

🔷اطلاعات مکمل و پرکاربرد برای تابلوخوانی بهتر 


همچنین در صفحاتی که نیاز به آموزش و توضیح داشته‌اند شما می‌توانید در بالای صفحه و با کلیک بر روی آیکون مربوطه آموزش‌ آنرا مطالعه کنید. 

تلبورس اطلاعات و داده‌های قیمتی و معاملاتی را از شركت مديريت فناوری بورس تهران دریافت کرده و مسئولیت صحت اطلاعات با کاربران است. لطفاً در زمان خرید و فروش از اطلاعات کارگزاری خود استفاده کنید.

لطفاً پیشنهادات و انتقادات خود را به info@telebourse.ir ارسال و یا از طریق پیام رسان واتساپ به شماره 09021230204 پیام ارسال کنید.

نظرات کاربران - ۲۴ رأی
۳.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ali
ali
۱۴۰۱/۱۲/۱۵
افتضاح نه سایتشون باز میشه نه نرم افزارشون امکان ورود داره. کد ثبت نمام نمیاد طبق روال نرم افزار های ایرانی بی توجه به خدمات
خدایا مرسی
خدایا مرسی
۱۴۰۱/۰۲/۲۹
خوبه
f.n
f.n
۱۴۰۱/۰۲/۱۰
اطلاعتش خیلی مفیده