طالع بینی شناخت معشوق

طالع بینی شناخت معشوق

نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
سرگرمی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
طالع بینی شناخت معشوق

طالع بینی شناخت معشوق

تکتا
نسخهٔ ۱.۰
۱۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
سرگرمی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و هر کدام را به شکل خاصی می دیدند.به طوری که با دانستن اطلاعات کمی از یک موضوع و دنبال کردن رد آن در ستاره ها و نقوش آسمانی میتوانستند به رازهای جالبی دست پیدا کنند که برای انسانهای عادی غیر قابل درک بود.
این برنامه نوع خاص و جالبی از طالع بینی است که درباره ی معشوقه افراد و شناخت شخصیت مخاطب خاص هر فرد است.
این برنامه در ابتدای طالع بینی یک سری سوالات درباره ی نکات خاصی از ظاهر و شخصیت فرد مورد نظر (مخاطب خاص) از شما می پرسد و سپس شما را در ارتباط برقرار کردن و رابطه ی بهتر داشتن با این فرد کمک می کند. و همچنین ویژگیهای جالبی از این شخصیت را برای شما آشکار میکند.
=======
منبع : تمامی مطالب به صورت اختصاصی و برای این برنامه نوشته شده است و هرگونه کپی برداری از مطالب این برنامه غیر مجاز خواهد بود.
=======
ما آماده شنیدن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد شما از طریق ایمیل اعلام شده هستیم , امیدواریم ما را برای بهبود برنامه ها و ساختن برنامه های جدید یاری کنید.

نظرات کاربران - ۳۶ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
amir
amir
۱۳۹۴/۰۵/۱۸
خوب بود.مرسی
sina
sina
۱۳۹۴/۰۴/۲۵
عالی
Nila
Nila
۱۳۹۴/۰۲/۲۵
خوب بید. تستیدم برنامه رو و جواب برنامه تا حد زیادی درست و منطقی منطقی بید. ممنون هستم از شما. روز و شب خوش دوست جان دوستی 😀 😁 😂 😄 😋