پویاخونه(رشد ذهنی کودک)

پویاخونه(رشد ذهنی کودک)

نسخه ۱.۲.۵
۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۵
مگابایت
حجم

آیا می‌دانید که بیشترین میزان رشد مغز کودک شما، در دوره قبل از دبستان اتفاق می‌افتد؟!


شما هرچه بیشتر در این دوران، با کودک خود بازی کنید و حرف بزنید، به رشد مغزش بیشتر کمک کرده‌اید.


همه ما در زندگی فرصتهایی با کودکانمان داریم که دوست داریم با هم از آنها لذت ببریم؛ لحظه هایی که اغلب بدون اینکه متوجهشان باشیم می‌گذرند.


پویا خانه این مکان را در اختیار شما می گذارد.


ما با کمک گروهی از متخصصین، بازیهایی برای کودکان پیش از دبستان طراحی کرده‌ایم. بازی‌هایی که با انجام آنها در موقعیت‌های مختلف زندگی، هم لذت می‌برید و هم به رشد مغز کودک خود کمک می‌کنید.


"با پویا خونه، هرلحظه کیف کنیم؛ هرلحظه رشد کنیم."


# کودک


  # مغز


# رشد


# والدگری


# بازی


# پویاخانه


#پویا    خانه


 


 


"پویاخونه" با همکاری "مؤسسه هم‌نوای آوای رویش" و "راه‌کار سرزمین هوشمند" ساخته شده.


همنوا کیست؟


ما خانواده‌ای هستیم که خود را با نگاهی که به انسان و رشد او از بدو تولد داریم، معرفی می‌کنیم و بر این باوریم که کودکان موجوداتی ناقص و ناتوان نیستند. آن‌ها هر روز، هزاربار با قابلیت‌های ذاتی و بی‌نظیرشان،‌ شگفت زده‌مان می‌کنند.


ما از سال‌های اولیه کودکی به عنوان طلایی‌ترین دوران عمر هر انسانی یاد می‌کنیم. یادگیری‌ها و دریافت‌های این دوران، اثرات درازمدتی دارند؛ به درازای تمام عمر.


 


با این نگاه، سرمایه‌گذاری در سال‌های اولیه کودکی را امری بسیار سودمند می‌دانیم و در هم‌نوا می‌کوشیم در تمام حوزه‌های فعالیت خود، به کیفیت و کارآمدی به طور ویژه توجه کنیم و تمام ابعاد رشدی کودک را به صورت همه‌جانبه و کلی بنگریم.


در این اجتماع بزرگ،‌ با همه‌ی کسانی که به‌نحوی برای تعالی انسان، زمان و انرژی صرف می‌کند،‌ حول موضوع مشترکی به نام "کودک" و "دوران کودکی" گرد هم آمده‌ایم.


دوست داریم تا آن‌جا که ممکن است، کارآفرینان، فعالان اجتماعی، مدیران و سیاست‌گذاران با یکدیگر همراه شوند.


ما در هم‌نوا رسالت و چشم‌اندازی فراتر از یک کودک، یک محله، یا یک شهر داریم؛ و به دنبال فراهم آوردن خدمات با کیفیت و دردسترس حوزه کودکی برای همه کودکان و خانواده‌ها هستیم. دوست داریم توجه به کودک و تلاش برای رشد همه‌جانبه او به اولویت اصلی تمام مردم ایران تبدیل شود.


به امید روزی که همه مردم دنیا برای ارتقاء کیفیت زندگی کودکان، هم‌نوا شوند.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi