فونت ترکیبی سامسونگ (کوکان)

فونت ترکیبی سامسونگ (کوکان)

نسخه SAMSUNG Font
<۱۰
نصب فعال
شخصی‌سازی
دسته
۵۲۷
کیلوبایت
حجم

                          بنام خدا

💥💥💥فونت مخصوص گوشی های جدید سامسونگ💥💥💥

👈👈👈لطفاتوجه کنید که این برنامه پس از نصب شدن آیکونی برای اجرا نداردوآیکون آن کاملا مخفی میشود.در حالت عادی وبدون روت این فونت تنها روی گوشی ها و تبلت های سامسونگ قابل استفاده است.طریقه استفاده در زیر ذکرشده👇


👈دستگاه های های سایر برندها نظیر هووای،HTC،SONY و .. که امکان انتخاب فونت در تنظیمات آنها وجود ندارد تنها در صورتی که روت شده باشند می توانند از طریق برنامه iFont این فونت را اعمال نمایند👉👉👉👇👇👇🎀توضیحات فونت: 🎀👇👇👇
-فونت زیبای فارسی کوکان
-فونت زیبای انگلیسی درویدر
📌-این فونت یک از زیباترین فونت های فارسی میباشد.این فونت دراصل عربی بوده که علاوه بر اضافه نمودن حروف گچپژ تمام قسمت های آن جهت استفاده زبان فارسی بهینه سازی شده است.
📌-این فونت به گونه ای بهینه سازی شده است که علاوه بر پشتیبانی از زبان عربی, حرف (ی) در صورتی که برای شما به صورت عربی نیز ارسال شود شما به صورت حرف (ی) فارسی و بدون نقطه مشاهده خواهید کرد که محیط کاربری شما را بسیار زیبا می کند و کاملا فارسی می شود.
📌-برخلاف فونت های فارسی موجود در بازار این فونت اعداد لاتین را به صورت اعداد فارسی نشان نمی دهد و اعداد به هر صورتی که باشند نمایش داده می شوند.
📌-امکان نصب روی گوشی های سامسونگ اندروید نوقا ( 7 )بدون Root کردن گوشی.
📌-روی بعضی از مدلهای سامسونگ با اندروید ۸ هم جواب میده
📌-این فونت روی گوشی ها و تبلت های سامسونگ تست شده و به درستی کار میکند.
📌-برای سایر گوشیهایی که امکان انتخاب فونت در بخش تنظیمات وجود ندارد امکان نصب فقط در صورت Root نمودن گوشی و از طریق برنامه iFont و یا سایر برنامه های تعویض فونت امکان پذیر می باشد.
📌-مسیر تغییر فونت در گوشی های سامسونگ:
تنظیمات ← صفحه نمایش ← بزرگنمایی صفحه وقلم ← سبک فونت
Setting/Display/Fonts/Font Style.
📌-بعد از انتخاب فونت جهت عملکرد مناسب آن گوشی خود را رستارت نمایید.
👈-در صورت وجود مشکل با ایمیل بنده تماس بگیرید. 👉


logo-enamad logo-samandehi