ضدهک موبایل،مودم وتلگرام+ترفند

ضدهک موبایل،مودم وتلگرام+ترفند

نسخه v۵.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
پیام‌رسان‌ها
دسته
۲
مگابایت
حجم

!!! هر چه سریع تر از دزدیده شدن اطلاعات شخصی نظیر عکس ، فیلم ، پیامک و مخاطبین گوشیتون و همچنین لو رفتن و هک شدن رمز وای فای و دسترسی افراد به اکانت تلگرام تون جلوگیری کنید !!!

 پیشرفت فناوری و همچنین افزایش راه های ارتباطی بین افراد توسط نرم افزارهای مختلف، امکان هک کردن و دسترسی به اطلاعات افراد توسط هکرها را بیشتر کرده و همچنین افزایش روزافزون نرم افزارهای هک موبایل و مودم و تلگرام  و نادیده گرفته شدن حفظ امنیت موبایل توسط کاربران ما را بر این داشت که با ارائه این نرم افزار از هک شدن و دسترسی افراد مخرب به اطلاعات شخصی افراد جلوگیری کنیم.

امکانات ضد هک موبایل : 1- جلوگیری از هک موبایل و دزدیده شدن اطلاعات شخصی داخل موبایلتان.  2-با نصب این برنامه هنگامی که گوشی شما دزدیده شده یا گم شده میتونید مکان دقیق گوشی رو روی نقشه پیدا کنید.  3- جلوگیری از تماس های ناخواسته و پیامک های آزاردهنده  4-محافظت از موبایل در برابر ویروسی شدن

امکانات ضدهک مودم :  1- جلوگیری از دزدیده شدن و هک رمز مودم وای فای  2- تعیین محدودیت استفاده از اینترنت برای افراد  3- تعیین افراد دلخواه جهت اتصال به مودم.

امکانات ضدهک تلگرام : 1- ممانعت از هک تلگرام و خواندن پیام ها و دسترسی به مخاطبین توسط افراد  2- با استفاده از این نرم افزار میتونین ببینین که آیا تلگرام شما هک شده یا نه... و درصورت هک شدن میتونین از ادامه هک جلوگیری کنین.

و همچنین امکانت دیگر نظیر:

آموزش حذف اکانت شبکه های اجتماعی

آموزش رفع مسدود شدن حساب کاربری بیتالک

آموزش ترفندهای خاص تلگرام

و به زودی مطالب به روز و ویژه ای افزوده خواهند شد....

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi