اسم این بازیگر چیه؟

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۱۵٫۰ مگابایت
نسخه 2.10
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

⚡  خبر داغ:   اولین آپدیت سال ۹۸ برنامه با ۵۰ مرحله جدید - مراحل به ۱۴۵۰ رسیدند!

با مراحلی از بازیگران فیلم ها و سریالهای جدید 

توضیحات برنامه:

چقدر بازیگرا رو می شناسی؟ با این بازی سرگرم کننده خودتو محک بزن! اگر اسم بازیگر ها رو بلد باشید آزمون خوبی رو پشت سر می گذارید. هر کدام از بازیگر ها رو هم که بلد نباشید، برنامه به شما یاد میده و اطلاعاتتون رو در مورد بازیگر ها تکمیل می کنه.

جالب تر اینکه بعد از پاسخ دادن به هر مرحله، توضیحاتی در مورد آن بازیگر نمایش داده می شود که برای افزایش اطلاعات شما بسیار مفید است.

مطمئنا خوشتون میاد پس بياييد با هم امتحان كنيم. 

یه امکان جالب به نام حرف جادویی :

می دونستی حرف اول هر مرحله جادوییه؟ یعنی اگه حرف اول رو در انتخاب اول درست حدس بزنی، مرحله به طور خودکار و سریع حل میشه!

این امکان دو تا مزیت داره:

1- بعضی مراحل هست که جواب رو کامل می دونی اما حوصله تایپ نداری، از حالا دیگه لازم نیست تمام جواب رو تایپ کنی، کافیه اولین حرف جواب رو وارد کنی، برنامه بقیه رو سریع پر می کنه و مرحله رو تکمیل می کنه.

2- بعضی وقتا تمام جواب تو ذهنت نیست اما نوک زبونته، کافیه حرف اول یادت بیاد تا برنامه بقیه شو برات باز کنه. تو بگو ف، برنامه تا فرحزاد برات میره (:


یه امکان جدید به مناسبت ۱۰۰۰ مرحله ای شدن برنامه :

در آذرماه ۹۶ یک اتفاق مهم افتاد و برنامه در آپدیت جدید به ۱۰۰۰ مرحله رسید و این اولین برنامه حدسی شگردها بود که به ۱۰۰۰ مرحله رسیده. به همین مناسبت بخش جالب جستجو و گردش در میان بازیگران به بخش های برنامه اضافه شده همچنین یک بخش اخبار و تازه ها هم از حالا ایجاد شده که باعث ارتباط دو سویه شما عزیزان با ما خواهد شد.


shegerdha.ir

تغییرات آخرین نسخه

- اضافه شدن ۵۰ مرحله جدید (مراحل به ۱۴۵۰ رسید)

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • تغییر تنظیمات صوتی
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه