تشخیص پلاک - ماژول پلاکخوان ساتپا

نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۱۵٫۳ مگابایت
نسخه 1.2.2

توضیح

نکته: این برنامه مناسب کار برنامه نویسان و توسعه دهندگان اندروید است.

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا یک ماژول نرم افزاری است که با پردازش تصویر، پلاک خودرو را می خواند و در کمتر از 100 میلی ثانیه، به متن تبدیل می کند.

در این برنامه قابلیت تشخیص پلاک از روی عکس را می توانید ببینید. برای تشخیص پلاک به صورت زنده از طریق دوربین، برنامه ANPR Video Demo را دانلود کنید. سه تصویر نمونه در برنامه پیش بینی شده است. از گالری یا دوربین هم می توانید عکس انتخاب کنید.

پس از انتخاب عکس، با زدن روی دکمه، شناسایی، پلاک خوانده شده و متن آن نمایش داده می شود. در کنار متن پلاک، دو عدد cnf به معنی میزان اطمینان به پلاک خوانده شده (بین صفر و 1) و زمان پردازش برحسب میلی ثانیه ظاهر خواهد شد. هر چه cnf بزرگتر باشد، یعنی اطمینان به پلاک خوانده شده بیشتر است.

محدودیتهای نسخه آزمایشی

این نسخه پلاکهای دولتی، نظامی ((قرمز و سبز) را نمی خواند و در پلاکهای سیاسی هم، حرف S و D را نمی خواند و به جای آن حرف E تولید می کند.

موارد استفاده از ماژول تشخیص پلاک

این کتابخانه برای استفاده دربرنامه های کاربردی مثل برنامه های پارکبان است. امکان استفاده از این کتابخانه برای ثبت تردد در سازمانها، پارکینگها و عوارضیها هم وجود دارد. در صورت تمایل به استفاده از نسخه ویندوزی و لینوکسی این کتابخانه، از طریق سایت شرکت شهاب shahaab-co.ir اقدام فرمایید.

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل Play Protect

دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه