دموی ویدیویی ماژول تشخیص پلاک ساتپا

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱۴٫۴ مگابایت
نسخه 1.2.1

توضیح

نکته: این برنامه بیشتر مناسب کار برنامه نویسان و توسعه دهندگان اندروید است. لذا اگر سررشته ای از برنامه نویسی ندارید، بهتر است برای خرید این دمو، هزینه نکنید.


کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا یک ماژول نرم افزاری است که با پردازش تصویر، پلاک خودرو را می خواند و در کمتر از 50 میلی ثانیه، به متن تبدیل می کند.


در این برنامه قابلیت تشخیص پلاک از روی ویدیوی زنده دوربین را می توانید ببینید. برای تشخیص پلاک از طریق عکس، برنامه ANPR Demo را دانلود کنید.


با اجرای برنامه و تایید دسترسی به دوربین، کافیست دوربین را جلوی پلاک خودرو بگیرید. در کسری از ثانیه، پلاک خوانده شده و متن آن نمایش داده می شود. در کنار متن پلاک، دو عدد cnf به معنی میزان اطمینان به پلاک خوانده شده (بین صفر و 1) و زمان پردازش برحسب میلی ثانیه ظاهر خواهد شد. هر چه cnf بزرگتر باشد، یعنی اطمینان به پلاک خوانده شده بیشتر است.


به دلیل استفاده از زبان ++C و بسته‌ی NDK برای اندروید، سرعت برنامه بسیار بالاست و به صورت کاملا بلادرنگ می توانید پلاکخوانی کنید. 


محدودیتهای نسخه آزمایشی


این نسخه پلاکهای دولتی، نظامی ((قرمز و سبز) را نمی خواند و در پلاکهای سیاسی هم، حرف S و D را نمی خواند و به جای آن حرف E تولید می کند.


موارد استفاده از ماژول تشخیص پلاک


این کتابخانه برای استفاده دربرنامه های کاربردی مثل برنامه های پارکبان، ثبت تردد در سازمانها، پارکینگها و عوارضیها است.


برای اطلاع بیشتر و تهیه نسخه اصلی، با ما تماس بگیرید.


در صورت تمایل به استفاده از نسخه ویندوزی و لینوکسی این کتابخانه، از طریق سایت شرکت شهاب http://shahaab-co.ir اقدام فرمایید.

تغییرات آخرین نسخه

رفع یک باگ

سازگاری با اندروید 4.0

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • حافظه
  • دوربین