تبلیغات انبوه وایبر + شماره مجازی

تبلیغات انبوه وایبر + شماره مجازی

نسخه ۲.۰
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۷
مگابایت
حجم


آیا تا بحال به فکر آن افتاده اید که پیام های تبلیغاتی را برای کاربران وایبر ارسال کنید؟ ارسال پیام به وایبر برتری هایی نسبت به ارسال اس ام اس دارد بعنوان مثال :

-۱ کاربران بدون شک آنها را میخوانند
-۲ ارسال پیامک رایگان بدونه محدودیت کاراکتر
-۳ میتوان لینک سایت و یا صفحات اینترنتی در آن قرار داد
-۴ امکان ارسال تصویر در آن وجود دارد
-۵ ارسال هدفمند به کاربران یک شهر خاص
-۶ تمامی پیامها به دست مخاطبان ارسال شده و به دست آنها می رسد.

متون تبلیغاتی بلند

تبلیغات متنی طولانی در وایبر تا ۷۰۰ کاراکتر! ۱۰ برابر اس ام اس معمولی که امکان ارائه لینک و طرح بندی با خطوط و المان های گرافیکی مختلف وجود دارد. “هر چه میخواهد دل تنگت بگو!”


امکان دریافت دلیوری ارسال

با استفاده از این شیوه تبلیغاتی شما می توانید پس از ارسال هر تبلیغ از صحت و سلامت ارسال مطمئن شوید.


ارسال فایل تصویری انبوه

برای اولین بار این امکان میسر شده که فایل تبلیغاتی شما به صورت تصویر، همراه با لینک و توضیحات زیر تصویر به صورت انبوه در وایبر منتشر گردد. حتما این تبلیغات را در اینترنت و یا پست الکترونیک خود با قیمت های مختلف مشاهده کرده اید.

با توجه به گسترده شدن فعالیت شرکت های تبلیغاتی و افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و شیوع استفاده از وایبر بین این کاربران، تبلیغات در وایبر از جایگاه ویژه ای در عصر حاضر برخوردار شده است. طراحی نرم افزار تبلیغات در وایبر بستر مناسبی را جهت تبلیغ در وایبر فراهم نموده است. امروزه تبلیغات در وایبر کمک شایانی به رشد شرکت هایی که وابسته به تبلیغات جهت رشد و برندسازی خود هستند مینماید. نرم افزار تبلیغات در وایبر به شما این امکان را میدهد که بصورت روزانه تبلیغات خود را بدون پرداخت هزینه انجام دهید و برند خود را بین مشتریان بالقوه ی خود محبوب کنید.

تبلیغ در وایبر و یا تبلیغات در وایبر بروزترین، سریعترین و مناسب ترین ابزار معرفی محصول و یا خدمات شما میباشد. مشتریانی که جهت معرفی برند خود صاحب وب سایت اینترنتی میباشند به راحتی می توانند با تبلیغ در وایبر آمار سایت خود را بالا ببرند. حال با افزایش تقاضا جهت خرید نرم افزار تبلیغ در وایبر، شرکت ها و اشخاص زیادی به فروش نرم افزار تبلیغ در وایبر به اشخاص و شرکت هایی که متقاضی استفاده از نرم افزار تبلیغ در وایبر هستند،روی آورده اند.
در این بسته نرم افزار وایبر ، نرم افزار ارسال تبلیغات در وایبر ، نرم افزار ساخت رنج شماره و فیلم آموزشی قرار داده شده است.در صورتی که نرم افزار وایبر دستکتاپ شما آپدیت شد ، می توانید طبق آموزش ارائه شده آن را ” کالیبره” نمایید.

همچنین می توانید از نرم افزار شماره ساز مجازی برای ساخت و استفاده از خط تلفن مجازی در وایبر و یا نرم افزارهای مشابه استفاده نمایید.

این مجموعه شامل :

مجازی ساز اندروید
نصب وایبر بر روی مجازی ساز برای تنظیمات اولیه برای عدم نیاز به گوشی واقعی
نصب ورژن مخصوص ویندوز نرم افزار وایبر (حتما باید همین ورژن نصب شود)
نرم افزار سازنده ی بانک شماره موبایل
نرم افزار های ارسال انبوه تبلیغاتی برای نسخه های مختلف ویندوز
و آموزش های جداگانه مربوط به هر نرم افزار و نحوه ی تنظیمات اولیه و نصب نرم افزار ها به همراه فیلم آموزشی نحوه ی ارسال تبلیغات توسط این مجموعه
و...

logo-enamad logo-samandehi